1 marca 2009, 18:18
0
Już niedługo.4-1del barca http://www.justin.tv/rambo_es
25 lutego 2009, 14:05
A mogliśmy wygrać.:(
24 lutego 2009, 19:36
Szukamy.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Już niedługo.4-1del barca
http://www.justin.tv/rambo_es
0
A mogliśmy wygrać.:(
0
Szukamy.
0
Już niedługo.4-1del barca
http://www.justin.tv/rambo_es
0
A mogliśmy wygrać.:(
0
Szukamy.