3 kwietnia 2012, 14:50
0
WItam, mam pytanie. Gdzie w krakowie można oglądnąć dzisiejszy mecz w towarzystwie Naszych kibiców?
23 listopada 2009, 16:14
Płock- Mnie też urzekła Twoja historia.. ;) ake wiesz, jak sie ma 8-12lat i nie można wyjść z domu na mecz to trzeba oszczędzać limit na transmisje.. :|
11 października 2009, 11:11
za mecz z Atletico zapłaciłem 46 E; trzeci lateral w narożniku stadionu; widoczność wg mnie bardzo dobra:) a akustyka stadionu to już w ogóle ^^
22 kwietnia 2009, 21:58
torm kopiuje ten kanał i wyskakuje mi info ze kanał jest wyłączony... Jesteś w stanie mi jakoś pomóc??
8 stycznia 2009, 21:38
Kompilacja super:] dzięki wielkie. Mam jedno pytanie, co to za piosenka?? Wpadła mi w ucho ale nie mam pojęcia kto to nagrał. Z góry dzięki. Visca el Barca!
16 września 2008, 20:32
@ tomoos działa Ci ten link?? bo mi cały czas pisze stoped ;/;/;
31 sierpnia 2008, 23:09
Dominik1987 wez jeszcze zaczekaj z takimi tekstami....
26 sierpnia 2008, 17:36
Ja bede na meczu;];] mam bilet ;p;p;p
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
WItam, mam pytanie.
Gdzie w krakowie można oglądnąć dzisiejszy mecz w towarzystwie Naszych kibiców?
0
Płock-
Mnie też urzekła Twoja historia.. ;) ake wiesz, jak sie ma 8-12lat i nie można wyjść z domu na mecz to trzeba oszczędzać limit na transmisje.. :|
0
za mecz z Atletico zapłaciłem 46 E; trzeci lateral w narożniku stadionu; widoczność wg mnie bardzo dobra:) a akustyka stadionu to już w ogóle ^^
0
torm kopiuje ten kanał i wyskakuje mi info ze kanał jest wyłączony... Jesteś w stanie mi jakoś pomóc??
0
Kompilacja super:] dzięki wielkie. Mam jedno pytanie, co to za piosenka?? Wpadła mi w ucho ale nie mam pojęcia kto to nagrał. Z góry dzięki.
Visca el Barca!
0
torm kopiuje ten kanał i wyskakuje mi info ze kanał jest wyłączony... Jesteś w stanie mi jakoś pomóc??
0
za mecz z Atletico zapłaciłem 46 E; trzeci lateral w narożniku stadionu; widoczność wg mnie bardzo dobra:) a akustyka stadionu to już w ogóle ^^
0
@ tomoos działa Ci ten link??
bo mi cały czas pisze stoped ;/;/;
0
Dominik1987 wez jeszcze zaczekaj z takimi tekstami....
0
Ja bede na meczu;];] mam bilet ;p;p;p