O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 9
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

0

a widzial ktos z was pierwsza polowe?

0

Njalepszym MD w europie jest GAGO

0

d

0

Falrinth Nie potrzebny nam Robinho, ktory leci tylko na kase:( I tak by siedzial na lawie! A tak odchodzac zrobil miejsce Drenthe i to bedzie nasz atut:) Mam nadzieje ze sie rozwinie w tym sezonie, bo ma ogromny potencjal. Ba powiem wiecej! On bedzie lepszy od Robinho:)

Zobacz wszystkie

0

HEHE widze ze w Barcelonie sie zle dzieje:) Po drugim meczu w lidze juz nawet sie od was kibice odwrocili (niecale 10tys na stadionie). I juz z tego co slyszalem biale chusteczki... Oj czuje ze w tym sezonie znowu nie bedzie rywalizacji miedzy Realem i Barcelon, bo jakby sie mial dzisiaj odbyc ich mecz to mysle ze Real by wygral z wami 4:0

0

zycze wam tego aby Barcelona grała lepiej :) Bo chce zobaczyc wspaniale Derby jakich juz dawno nie bylo:)

0

Falrinth Nie potrzebny nam Robinho, ktory leci tylko na kase:( I tak by siedzial na lawie! A tak odchodzac zrobil miejsce Drenthe i to bedzie nasz atut:) Mam nadzieje ze sie rozwinie w tym sezonie, bo ma ogromny potencjal. Ba powiem wiecej! On bedzie lepszy od Robinho:)

0

a widzial ktos z was pierwsza polowe?

0

d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?