1

@ranger3120 ten to już wylewu dostał pewnie xD

3

Dawaj Leo Hat trick z wolnego

12

Ronaldo to pewnie jasny chuj strzelił xD

2

Hahaha zrobił to! Brawo Leo!!! Jesteś najlepszy.

1

@partymaker Czasami ludzie mądrzeją z wiekiem.

2

@Spider_Man w trybuny, obok piłki ramosa by wylądowała na księżycu ;)

1

Po co Lautaro takie coś?

2

Ten Posch to jak jakiś amisz wygląda hahahaha

1

@Roobo z tego co kojarzę jeszcze Gomes miał swój udział.

0

Leo Messi !!!!! Taaaaaaak

0

Kurcze, szkoda, że nie siadło.

0

Dawaj Leoś, król strzelców MŚ

2

I cyk sędzia rasista.

3

To musi być karny, tam żaden piłki nie dotknął xd

2

@Roobo ja bym na jego miejscu dowiedział się czy aborcja jest jeszcze możliwa, albo ewentualnie zmierzył tą "osobę dziecięcą" czy zmieści się do okna życia xD

0

@AssisMoreira lepiej mieć 30 warstw na sobie, ciemno o 16 i -10 na termometrze jak przez 3/4 roku xd

0

@Gall W dzisiejszym footballu intensywność i pressing są bardzo ważne na każdej pozycji. Zobacz jak gra PSG, jak gra Bayern. Tam Kane schodzi często na wysokość ŚPD, Dembele mówi w wywiadach, że musi biegać po pójdzie na ławkę. Nie bez powodu PSG po pozbyciu się lenia w pressingu Mbappe nagle zaczęło wygrywać LM.

1

@MirusAmisz Dokładnie. Mieliśmy już zawijać klub po Mbappe, potem po Haijsenie, Alexanderze-Arnoldzie, a tu 2 lata i 2 lata posuchy xD

2

@CLS63AMG może w końcu te szkodniki będą mieć informację na kierownicy, że jadą błędnie po drodze mimo iż mają ścieżkę rowerową.

5

@PuszkinFan Nawet się jeszcze okno nie zaczęło xd
Idźcie kibicować realowi, patrz ile fajnych transferów zrobili szybko...
Możemy im już oddać wszystkie tytuły jak po transferze Mbappe?

5

@Cules69 wywalić go, zatrudnić jakiegoś bordalasa bo fajnie broni.
Ja ufam Flickowi, że wie co robi.

1

@buglikos Palmer nawet nie pojechał na MŚ, Chelsea musi go sprzedać póki coś wart!

0

@FCB24 piłka nożna się zmienia. Cruyff też wolał, żeby bramkarz potrafił rozgrywać niż stricte grać na linii.

1

@dzefrej234 Polska długiem publicznym dla obcego państwa.

1

@Roobo biedne zwierzątko...

0

@Messiah10 tutaj wychodzi, że jednak Troja podpaliła konia, w którym była Helena xd

2

@Votrox7 idź kibicować realowi, będziesz szczęśliwy, że masz transfery w czerwcu. Co prawda na koniec sezonu zawód, ale przynajmniej transfery przed rozpoczęciem okienka.

1

@Borneo Nawrocki broni interesu Polski, a i tak znajdą się osoby, jak ty którym się to nie podoba. Rozumiem, że wg cb można bezkarnie obrażać Polskę takimi gestami jak nazywanie lotniska imieniem zbrodniarzy, którzy mordowali Polaków wiedząc, że jest się na garnuszku naszego państwa?

1

@Roobo Tutaj oznacza zaćmienie słońca chyba.

2

@Roobo takich lekarzy z pasją nam trzeba :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?