2 grudnia 2009, 22:26
0
Ile Keita ma jeszcze tych klonów bo już nie nadążam ;P
4 listopada 2009, 20:05
Kurcze, ale sztywniaki, nawet pożartować nie idzie... P.S ja wiem kto wygra Ligę Mistrzów ;D
4 listopada 2009, 07:10
tez bym tak chciała :)
29 października 2009, 06:56
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,2068246,,paris_hilton_przyczyna_nieszczesc_c_ronaldo,wiadomosc.html to tak z innej beczki :)
29 października 2009, 06:43
Można prosić o reup na jakiś inny serwer ?
20 października 2009, 21:24
znowu Pique w głowe :/
25 października 2009, 22:57
Mecz świetny ! Keita wymiata. Szkoda, tylko że Gaurdiola, zmienił Pique. Zauwazyliście, że praktycznie jak jest zmiana Pique - Marquez to tracimy gola? Bez jajec:D A tak off topowo to fajne wino dziś widziałam - "Don Guardiola" :D
25 października 2009, 23:06
http://forum.rojadirecta.org/viewtopic.php?t=79539 tutaj można obejrzeć dopóki koledzy nie wstawią :)
20 października 2009, 21:37
Niech Pep zdejmie Pedro
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ile Keita ma jeszcze tych klonów bo już nie nadążam ;P
0
Kurcze, ale sztywniaki, nawet pożartować nie idzie...
P.S ja wiem kto wygra Ligę Mistrzów ;D
0
tez bym tak chciała :)
0
http://sport.onet.pl/74327.3,1248704,2068246,,paris_hilton_przyczyna_nieszczesc_c_ronaldo,wiadomosc.html to tak z innej beczki :)
0
Można prosić o reup na jakiś inny serwer ?
0
znowu Pique w głowe :/
0
Mecz świetny !
Keita wymiata. Szkoda, tylko że Gaurdiola, zmienił Pique. Zauwazyliście, że praktycznie jak jest zmiana Pique - Marquez to tracimy gola? Bez jajec:D
A tak off topowo to fajne wino dziś widziałam - "Don Guardiola" :D
0
Kurcze, ale sztywniaki, nawet pożartować nie idzie...
P.S ja wiem kto wygra Ligę Mistrzów ;D
0
http://forum.rojadirecta.org/viewtopic.php?t=79539 tutaj można obejrzeć dopóki koledzy nie wstawią :)
0
Niech Pep zdejmie Pedro