23 sierpnia 2008, 19:33
0
niezła brechta z tego man City ze chce Henrego kupic. Jest najlepszy i nikomu go nie sprzedamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 sierpnia 2008, 19:30
niewazne jaki bedzie wynik, i tak bedzie w lidze mistrzów. tylko chciałbym zobaczyc bramki Henrego.
23 sierpnia 2008, 19:27
mi sie wydaje ze w pierwszym składzie powinien grac Toure ale Keyta jest dobrym zmiennikiem
23 sierpnia 2008, 19:21
argentyna na to złoto zasługiwała a messi im w tym pomógł
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
niezła brechta z tego man City ze chce Henrego kupic. Jest najlepszy i nikomu go nie sprzedamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
niewazne jaki bedzie wynik, i tak bedzie w lidze mistrzów. tylko chciałbym zobaczyc bramki Henrego.
0
mi sie wydaje ze w pierwszym składzie powinien grac Toure ale Keyta jest dobrym zmiennikiem
0
argentyna na to złoto zasługiwała a messi im w tym pomógł
0
argentyna na to złoto zasługiwała a messi im w tym pomógł
0
mi sie wydaje ze w pierwszym składzie powinien grac Toure ale Keyta jest dobrym zmiennikiem
0
niewazne jaki bedzie wynik, i tak bedzie w lidze mistrzów. tylko chciałbym zobaczyc bramki Henrego.
0
niezła brechta z tego man City ze chce Henrego kupic. Jest najlepszy i nikomu go nie sprzedamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!