27 lutego 2010, 20:44
0
stifler111 Masz racje, Valdes przerósł już Ikera i to o wiele
27 lutego 2010, 09:51
Oby sie odbudował do następnego meczu z Realem ;) Ma jeszcze dużo dużo czasu...
6 lutego 2010, 21:37
niecierpie dzieciaków co od niedawna lubią real bo pedałek Krystyna w nim gra :/:/:/:::
6 lutego 2010, 21:33
Brawo, genialnie teraz utrzymać do końca wynik
6 lutego 2010, 21:13
OoOoOoo takiej zmian sie za cholere nie spodziewałem Czemu Pep go zdjął?
6 lutego 2010, 20:39
Czemu Maxwell jest w podstawowym składzie i na rezerwie też? A po za tym gdzie Alves? Miał być podobno
6 lutego 2010, 20:41
Chodzi mi o ten news przed meczem :D Tera już wiem ;)
6 lutego 2010, 20:46
Aj Wybili nas z rytmu,a tak juz szło na lini Maxwell-Ibra-Mesii :( Oby w przerwie Guardiola coś im przemówił...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
stifler111
Masz racje, Valdes przerósł już Ikera i to o wiele
0
Oby sie odbudował do następnego meczu z Realem ;)
Ma jeszcze dużo dużo czasu...
0
niecierpie dzieciaków co od niedawna lubią real bo pedałek Krystyna w nim gra :/:/:/:::
0
Brawo, genialnie teraz utrzymać do końca wynik
0
OoOoOoo
takiej zmian sie za cholere nie spodziewałem
Czemu Pep go zdjął?
0
Brawo, genialnie teraz utrzymać do końca wynik
0
niecierpie dzieciaków co od niedawna lubią real bo pedałek Krystyna w nim gra :/:/:/:::
0
Czemu Maxwell jest w podstawowym składzie i na rezerwie też?
A po za tym gdzie Alves? Miał być podobno
0
Chodzi mi o ten news przed meczem :D
Tera już wiem ;)
0
Aj
Wybili nas z rytmu,a tak juz szło na lini Maxwell-Ibra-Mesii :(
Oby w przerwie Guardiola coś im przemówił...