O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 78
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

0

jedrusdrewienko

Ok, mój błąd. Poryło mi się.

0

Aha... No to temu panu podziękujemy.

0

Ja nie wiem czy on, w ogóle jest dobry... Grał tam w tym Bayernie, ale czy grał w pierwszym? I jak się spisywał? Wiecie może jak tam mu szło?

PS Osobiście, to nie chcę go w naszym składzie. Lepiej kupić kogoś, kto jest bardziej doświadczony. Lepiej wydać te pare eurosów na dobrego obrońce, niż obrońcę z wypożyeczenia(którego się pozbyliśmy)...:/ A co do Lahma, to jestem nawet za. W końcu, potrzeba nam kogos konkretnego na linię obrony. Abidal czy Silvinho, a nawet Millito(ktoś wspomniał - choć wątpie) odchodzą. Także... nooom...

0

Yeeep, jest literówka... Zaraz to poprawią:) A co do wypowiedzi Márqueza to fajnie, że tak uważają...

Zobacz wszystkie

0

To juz 20 min. I oby nie było tak jak w pierwszym naszym meczu ligowym:/ Vamos Barça!

0

Dla przyponienia, jak Henry grał w Arsenalu Londyn przepiekny film. Bardzo proszę, zarknijcie:



Szkoda, że nie gra u nas w podobnym stylu. To co on robił z piłą w Arsenalu to jest magia. Cudo! Jestem dumny, że mamy takiego piłkarza w Teamie. VeB! VeH!

0

Ej może całkiem wywalicie Valdesa ze składu?! Bez przesady, lepszego bramkarza nie mamy w swoim szeregu jak VV.

0

Dobrze, że to juz koniec ligi, bo nasza Barcelona niezle teraz sobie bimba. Dla mnie wygrana ligi jest najwazniejsza.

0

bone10

Jak mam to rozumieć w kontekscie Newsa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?