Wieśniaku ze wsi idź się umyj...Sreal męczy się ze słabą Malagą u siebie a Barca na wyjeździe grała na błocie i wodzie i wygrała! i co łyso??!! A po drugie ten cały higuain jest słaby jak barszcz i wyszedł mu jeden dobry mecz,więc się tak nie podniecaj. A jeszcze jedno pytanie...KTO MA LIDERA!!!!???? HAŁA MARID! VISCA EL BARCA!!!
Sam już nie wiem kogo chciałbym widzieć w koszulce Barcy.Z jednej strony Benzema,z drugiej Aguero.Karim jest to typowy snajper,dobrze zbudowany,silny,techniczny,dobrze gra głową.Natomiast Sergio jest przyjacielem Leo,dobrze się porozumiewają na boisku do tego jest ograny w hiszpańskiej piłce,dzięki czemu nie miał by problemu z aklimatyzacją ;)
Ja żałuję że w Barcelonie nie ma Jose Mourinho lub Marcelo Lippiego,obaj byli do wzięcia za darmo.Dwaj trenerzy z doświadczeniem,wprowadziliby do Barcy wielki futbol a Pep dopiero zaczyna karierę trenerską i nie wiadomo co z tego wyniknie
Brać Quaresme!!Odchodzi on z FC Porto,bo nawet na mecze nie jest powoływany.Tylko jeszcze nie wiadomo do jakiego klubu przechodzi ale mówi się o Interze,Realu,Barcy.Może Barca prowadzi potajemne rozmowy z Porto i Quaresmą i nie długo zobaczymy go w FCB...;)
Komentarze
0
BAN
0
xavas
Wieśniaku ze wsi idź się umyj...Sreal męczy się ze słabą Malagą u siebie a Barca na wyjeździe grała na błocie i wodzie i wygrała! i co łyso??!! A po drugie ten cały higuain jest słaby jak barszcz i wyszedł mu jeden dobry mecz,więc się tak nie podniecaj. A jeszcze jedno pytanie...KTO MA LIDERA!!!!???? HAŁA MARID! VISCA EL BARCA!!!
0
Sam już nie wiem kogo chciałbym widzieć w koszulce Barcy.Z jednej strony Benzema,z drugiej Aguero.Karim jest to typowy snajper,dobrze zbudowany,silny,techniczny,dobrze gra głową.Natomiast Sergio jest przyjacielem Leo,dobrze się porozumiewają na boisku do tego jest ograny w hiszpańskiej piłce,dzięki czemu nie miał by problemu z aklimatyzacją ;)
0
fffj
A w jakim klubie grasz? :P
0
Coś czuje że Atletico w tej edycji LM zajdzie daleko.A co do meczu Roma-Cluj...zdziwiłem się trochę:p
0
BAN
0
fffj
A w jakim klubie grasz? :P
0
Ja żałuję że w Barcelonie nie ma Jose Mourinho lub Marcelo Lippiego,obaj byli do wzięcia za darmo.Dwaj trenerzy z doświadczeniem,wprowadziliby do Barcy wielki futbol a Pep dopiero zaczyna karierę trenerską i nie wiadomo co z tego wyniknie
0
Brać Quaresme!!Odchodzi on z FC Porto,bo nawet na mecze nie jest powoływany.Tylko jeszcze nie wiadomo do jakiego klubu przechodzi ale mówi się o Interze,Realu,Barcy.Może Barca prowadzi potajemne rozmowy z Porto i Quaresmą i nie długo zobaczymy go w FCB...;)
0
Ronaldinho_93
Ja oglądałem mecze Brazylia-Belgia i Argentyna-WKS na żywo w TVP Sport