@Kgorecki2500 Dla mnie sztos ;) Dość mam gier które mam znajdźki i prowdzą nas za rękę od punktu a do punktu b. Dobrze, że nic w tej kwestii nie zmienili uff ;)
@michaleu To gra ucząca życia koleżko. Teraz już nie, ale kiedyś na vt i na ob co za klimat był. Podkładanie się pod boty by im wbić rs i ubić w nocy, mass logi na plecy, piękna gra. Skurwysy€ska, ale piękna.
Rok temu był artykuł, że odmówił dojścia do nas, bo wiedział, że nie będzie grał w 1 składzie. Złożył też obietnice, że pewnego dnia to zrobi.
Odszedł neymar i zrobił wszystko by się tu dostać, nie patrzę na niego jak na ucieczkę neymara. Spełnił swoje marzenie i oby teraz dał nam wiele radości :)
Komentarze
0
Pierw szczesny, teraz znowu, Leo pęka psychicznie ;v
0
@bartekvisca
Podbija cene i pakujemy mu manatki ;)
5
@Kgorecki2500
Dla mnie sztos ;) Dość mam gier które mam znajdźki i prowdzą nas za rękę od punktu a do punktu b. Dobrze, że nic w tej kwestii nie zmienili uff ;)
0
Hiszpania ma beznadziejnego selekcjonera. Miał farta na euro, że wszyscy w sztosie byli, teraz jedynie mu zostaje się modlić o formę Yamala.
2
@michaleu
To gra ucząca życia koleżko. Teraz już nie, ale kiedyś na vt i na ob co za klimat był. Podkładanie się pod boty by im wbić rs i ubić w nocy, mass logi na plecy, piękna gra. Skurwysy€ska, ale piękna.
165
@Chakalaka żeby ciebie tak wybolokowali i to najlepiej na zawsze
59
Rok temu był artykuł, że odmówił dojścia do nas, bo wiedział, że nie będzie grał w 1 składzie. Złożył też obietnice, że pewnego dnia to zrobi.
Odszedł neymar i zrobił wszystko by się tu dostać, nie patrzę na niego jak na ucieczkę neymara. Spełnił swoje marzenie i oby teraz dał nam wiele radości :)
58
"Musimy się otrząsnąć " Komentator po meczu xD
54
El Szwagross znów na prowadzeniu
49
@macio_944
Fanatyzm rzecz straszna Maciuś !
Np parę postów niżej podany skład rządu, sikorski jako minister spraw zagraniczny i Maciuś mówi- dobry skład.
Straszny ten fanatyzm Maciuś, oj straszny.