O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho&Iniesta&Puyol-Gavi&Araujo&Pedri&Fermin
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona/
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 4852
  • Liczba komentarzy 3870
  • Polecenia 7772

Komentarze

0

Pierw szczesny, teraz znowu, Leo pęka psychicznie ;v

0

@bartekvisca
Podbija cene i pakujemy mu manatki ;)

5

@Kgorecki2500
Dla mnie sztos ;) Dość mam gier które mam znajdźki i prowdzą nas za rękę od punktu a do punktu b. Dobrze, że nic w tej kwestii nie zmienili uff ;)

0

Hiszpania ma beznadziejnego selekcjonera. Miał farta na euro, że wszyscy w sztosie byli, teraz jedynie mu zostaje się modlić o formę Yamala.

2

@michaleu
To gra ucząca życia koleżko. Teraz już nie, ale kiedyś na vt i na ob co za klimat był. Podkładanie się pod boty by im wbić rs i ubić w nocy, mass logi na plecy, piękna gra. Skurwysy€ska, ale piękna.

Zobacz wszystkie

165

@Chakalaka żeby ciebie tak wybolokowali i to najlepiej na zawsze

59

Rok temu był artykuł, że odmówił dojścia do nas, bo wiedział, że nie będzie grał w 1 składzie. Złożył też obietnice, że pewnego dnia to zrobi.
Odszedł neymar i zrobił wszystko by się tu dostać, nie patrzę na niego jak na ucieczkę neymara. Spełnił swoje marzenie i oby teraz dał nam wiele radości :)

58

"Musimy się otrząsnąć " Komentator po meczu xD

54

El Szwagross znów na prowadzeniu

49

@macio_944
Fanatyzm rzecz straszna Maciuś !

Np parę postów niżej podany skład rządu, sikorski jako minister spraw zagraniczny i Maciuś mówi- dobry skład.

Straszny ten fanatyzm Maciuś, oj straszny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?