O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 285
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Zatkało mnie...

"Victor Valdés 23.78% - 76.22% Iker Casillas"- ok, Casillas jest lepszy, przyznaję, ale przewaga z jaką wygrał jest śmieszna. Victor jest tylko trochę gorszy od Ikera.

"Dani Alves 48.2% - 51.8% Sergio Ramos"- Moim zdaniem Alves jest lepszy, no ale mogę przymknąć na to oko.

"Carles Puyol 49.02% - 50.98% Ricardo Carvalho"- Puyol jest dużo lepszy od Carvalho, nie oszukujmy się. Zresztą dzisiaj się to potwierdzi.

"Sergio Busquets 40.85% - 59.15% Sami Khedira"- po raz kolejny widać, że Sergio jest niedoceniany. Ludzie już zapomnieli kto wygryzł ze składu Toure? Mascherano niby taki dobry, a też przegrywa z nim rywalizację. To, że Busquets jest podstawowym pomocnikiem najlepszej reprezentacji na świecie chyba o czymś świadczy, tak? A Khedira? Kto go znał przed MŚ? Prawie nikt. Gościu nic nie osiągnął, więc jak to jest możliwe, że stawiany jest wyżej niż Sergio? Nie mam słów...

"Andrés Iniesta 47.22% - 52.78% Mesut Oezil"- jeśli o to chodzi, to ja naprawdę nie wiem co mam napisać. Toż to ręce i nogi opadają, śmiech na sali po prostu. Ozil lepszy od Iniesty, nieeee no to się w głowie nie mieści.

0

Oplułem monitor xD Moratti to naprawdę zabawny typek, sprowadzi Messiego podczas zimowego okienka transferowego? lol Skąd się biorą tacy naiwni ludzie to ja nie wiem...

0

No i proszę bardzo, wszyscy byli tacy pewni, że Villa będzie grał zawsze cudownie, że będzie strzelał mnóstwo bramek, że Ibra jest od niego dużo gorszy, a tymczasem co prezentuje David? Na to niech każdy odpowie sobie sam.

Lewa obrona to nie jest największy problem Barcy w tym sezonie, najgorzej spisują się póki co napastnicy Blaugrany. Bojan, wiadomo, dno dno i jeszcze raz dno. Villa słabiutko, niestety. Od środkowego napastnika wymaga się znacznie więcej. Pep musi z nimi poważnie porozmawiać, bo nie jest dobrze.

Co do ocen to ok, bez zastrzeżeń.

0

Sezon się jeszcze na dobre nie zaczął, a kontuzje już atakują :/

0

... Dobra, już się trochę uspokoiłem, więc mogę coś napisać, a więc: to jakaś kpina! Żeby pozbyć się tak dobrego napastnika za takie pieniądze, wstyd i hańba! Chcę poznać powód tego wydarzenia, to wina Guardioli, czy może Rosella? Jak wyjadą z tekstem, że zrobili to z powodu braku forsy, to chyba padnę na zawał. Milan zrobił interes życia!

Zobacz wszystkie

0

Całkiem ładna chata, wybranka Iniesty też.

0

kuba93

Bez przesady, niech każdy pisze, czy mówi jak chce na piłkarza. Ja np. czasem mówie na niego tarzan. Może być, czy też nie?

0

slannesh

Jak cię nudzi czytanie o Messim, to nie czytaj, ja chętnie zobaczę nawet 10 artykułów dziennie o nim.

0

Nawet jeśli dużo biegał, to nic wielkiego z tego nie wynikło.

Z takim przciwnikiem to nawet obrońcy potrafili zrobić zamieszanie.

Pewien nie jestem, ale oddał chyba 3 strzały, z czego za pierwszym razem piłka wylądowała w trybunach, drugi strzał w boczną siatkę z bardzo bliskiej odległości i jedyny pozytywny strzał prosto w bramkarza. Jak na środkowego napastnika to zdecydowanie za słabo.

Jak dla mnie zagrał słabo i pokazał, że nie warto za często na niego stawiać, chyba, że z bardzo słabymi rywalami.

0

Będzie dobrze, raczej Barca wygra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?