Julian
1. Zdanie zaczyna się z dużej litery . Nie wiem czy chodzisz do szkoły , czy już ją ukończyłeś ( wtedy pozostaje tylko płacz nad poziomem edukacji )
2. Jak przychodzisz tu tylko po to , żeby hejtować na Alexisa , to na prawdę zachowaj te idiotyczne komentarze dla siebie bądź rodziny ( za takie suchary nagroda klauna domowego gwarantowana) . Nikt nie twierdzi że Alexis zagrał dobrze , ale jest to piłkarz z klubu którego rzekomo kochasz , więc szacunek się należy każdemu piłkarzowi który nosi trykot Barcy . To na prawdę jest irytujące czytać Twoje żartobliwe komentarze , z których tak na prawdę nikt się nie śmieje . Robisz tylko śmietnik , a jak jesteś z tych co po słabym meczu obrażają wszystko i wszystkich , to realmadrid.pl czeka właśnie na Ciebie .
JaPersival
Masz racje , wywiera presje na arbitrach . Mam nadzieje ze FCB ( nie nie , chodzi mi o Bayern ;) ) zamknie mu usta . A jak nie Bayern to pozostaje po awansie zmierzyć się w finale .
Komentarze
0
Julian
1. Zdanie zaczyna się z dużej litery . Nie wiem czy chodzisz do szkoły , czy już ją ukończyłeś ( wtedy pozostaje tylko płacz nad poziomem edukacji )
2. Jak przychodzisz tu tylko po to , żeby hejtować na Alexisa , to na prawdę zachowaj te idiotyczne komentarze dla siebie bądź rodziny ( za takie suchary nagroda klauna domowego gwarantowana) . Nikt nie twierdzi że Alexis zagrał dobrze , ale jest to piłkarz z klubu którego rzekomo kochasz , więc szacunek się należy każdemu piłkarzowi który nosi trykot Barcy . To na prawdę jest irytujące czytać Twoje żartobliwe komentarze , z których tak na prawdę nikt się nie śmieje . Robisz tylko śmietnik , a jak jesteś z tych co po słabym meczu obrażają wszystko i wszystkich , to realmadrid.pl czeka właśnie na Ciebie .
Bez odbioru .
0
Takie samo zaangażowanie w transfer jak u Alexisa ? Jestem za , bo piłkarz musi wiedzieć gdzie chce grać , a nie kto więcej kasy da .
0
Chyba ktoś za dużo gumy się nażuł .
0
Zobaczycie w letnim okienku transferowym , teraz to mały pryszcz.
0
Z tego co wiem , to R10 nie dostał powołania .
0
JaPersival
Masz racje , wywiera presje na arbitrach . Mam nadzieje ze FCB ( nie nie , chodzi mi o Bayern ;) ) zamknie mu usta . A jak nie Bayern to pozostaje po awansie zmierzyć się w finale .
0
Bedzie ciężko..
0
Zobaczycie w letnim okienku transferowym , teraz to mały pryszcz.
0
dziekuje . Po meczu
0
Barca - Chelsea
Real - Bayern
Milan - Benfica
Apoel - Marsylia
Moje typy :)