O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 46
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN!

mod

0

BAN!

mod

0

Ostrzeżenie!

0

demones

Zgadzam sie z toba i popieram . Pisze o tym juz od polowy tego sezonu - ze trzeba sprowadzic "godnych" rezerwowych , ktorzy w przypadku gdy nasi najlepsi beda przezywac kryzys formy zeby godnie ich wtedy zastapic.

A co do Eto'o...niestety koncowka sezonu jest poprostu slaba w jego wykonaniu...jedna lub dwie "sety" niestrzelone mozna mu wybaczyc,ale jezeli on w kazdym nastepnym meczu ma proste sytuacje do strzelenia gola i go niestrzela to ...cos jest nie tak

0

To troche jest smieszne moim zdaniem....szkoda ze to nie real robi nam szpaler ;/ ...tak powinno byc moim zdaniem. A co do tego szpaleru to troche lipa bo bylo duzo graczy rezerwowych i z Barcy B...Nie grali caly sezon a tu odbieraja gratulacje...troche lipnie

Zobacz wszystkie

0

Carles moje tez :) Dzieki wam :)

0

To sa niesamowite chwile :)

0

To troche jest smieszne moim zdaniem....szkoda ze to nie real robi nam szpaler ;/ ...tak powinno byc moim zdaniem. A co do tego szpaleru to troche lipa bo bylo duzo graczy rezerwowych i z Barcy B...Nie grali caly sezon a tu odbieraja gratulacje...troche lipnie

0

Dziekuwa za ten mecz !!! Pjona

0

taaa....szkoda ze niestrzeliles w tak waznym momencie "setki" z 3-4 metrow....w meczu z Chelsea...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?