O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5522
  • Liczba komentarzy 59
  • Polecenia 0

Komentarze

0

może i czasem robie błędy ale staram się pisać to co myślę i nie zawsze zastanawiam się nad poprawną pisownią:):)

0

no dobra, ale jak pisze wyraźnie "kto ma zagrać?" to denerwują mnie głosy niedzielnych kibiców którzy głosują bez żadnej wiedzy o danej sytuacji

0

a przecież jak by mogło go zabraknąć na finale swojej drużyny?!:):) pojechał tam dla drużyny, oraz żeby dotrzymać towarzystwa i posłużyć żartem w nerwowym czasie, taki piłkarz bardzo się przydaje, szczególnie gdy jest nim ktoś taki jak Pinto:)

0

został, dlatego nie gra

0

niech trenują w spokoju!

a co do obecnej ankiety to powtarzam jeszcze raz dla ludzi którzy żadko tu bywają i głosują bez namysłu, JEŻELI ABIDAL BY ZAGRAŁ NA LEWEJ OBRONIE TO PUYOLA WOGÓLE NIE MA!!! NIE MA GO W SKŁADZIE! bo w środku zagra Pique i Masche, lepiej chyba jest mieć na boisku kapitana co nie?!

Zobacz wszystkie

0

wszystkie 3 poniższe posty jak najbardziej popieram, Pepe to szaleniec, i powinien więcej myśleś nad tym co robi, a Dani po prostu uratował się przed "katasrofalną w skutkach kontuzją" gdyby Pepe złamał mu nogę przepadł by okres przygotowawczy i na późną jesień musiał by szukać formy. Duża wina jest w tym też po stronie Mou, to on go tak nastawił

0

brameczka Affelay'a naprawdę przepiękna, doskonała akcja, brawo Bojan za odwagę i opanowanie, trudna sprawa i dobrze wykonany karny. Bawo Cantera, brawo Barta, rośnie nam drógi Puyol! :)

Visca el Barca! Visca el Cantera!

0

świetnie, brawo Ajax, Borussia i Porto, po za oczywiście Barcą byłem za wami! i to właśnie te kluby wygrały!!! super, jeszcze żeby tylko Lille wygrało francuską to będę miał złotą 5! (prawie jak manita:):))

0

powiem tylko jedno:

Visca el Valdes! najlepszy bramkarz La Ligi, duży wkład świetnej lini obrony ale Valdes pokazał na co go stać.

niebędę wchodził tu w żadne porównania pomiędzy Messim a Ronaldo bo i tak wiemy kto jest lepszy:):):)

0

na pewno potrzebny jest nam klasowy obrońca, ale i napastnik też. W pomocy mamy najmniej kłopotów ale podstarzały Xavi nie będzie żył wiecznie, ja bym go jednak kupił, a Cesc niech idzie w holere!!! albo przechodzi za 35mln i nie robi głupich akcji z Wengerem albo niech spieprza! wolę pastore o podobnej cenie i bez problemów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?