O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!

0

Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!

0

stroje są zarypiste........oczywiście już koszulkę domową już zamówiłem wyjazdową koszulkę też kupie jak już będzie w sklepie

0

Ja bym nie skreślał jeszcze Ibry i dał mu szanse w następnym sezonie......i na pewno tak będzie że zostanie....a pamiętacie jak było z Henryczkiem też w pierwszym sezonie nie grał rewelecyjnie a następny sezon jaki miał?........fantastyczny.Więc trzeba dać szanse Zlatanowi!!

0

polecam www.rojadirecta.org tam jest duży wybór linków na różne stacje TV jest też SOPCAST.Trzeba tylko kursorem najechać na link FC BARCELONA - VALLADOLID i wtedy się pokażą linki nieraz też jest z polskim komentarzem tzn. chyba z CANAL+

Zobacz wszystkie

0

No proszę Jeffren będzie grać .....w ostatnim meczu spisał się całkiem nieźle.

0

Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!

0

Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!

0

i za to szanuję Messiego!!! za skromność!!!!a porównywanie Messiego do Maradony moim zdaniem nie ma sensu.....bo obaj jako piłkarze to genialne talenty!!!!

0

na razie to jest chyba plotka..........nie bardzo w to wierze trzeba poczekać na koniec sezonu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?