Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!
Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!
Ja bym nie skreślał jeszcze Ibry i dał mu szanse w następnym sezonie......i na pewno tak będzie że zostanie....a pamiętacie jak było z Henryczkiem też w pierwszym sezonie nie grał rewelecyjnie a następny sezon jaki miał?........fantastyczny.Więc trzeba dać szanse Zlatanowi!!
polecam www.rojadirecta.org tam jest duży wybór linków na różne stacje TV jest też SOPCAST.Trzeba tylko kursorem najechać na link FC BARCELONA - VALLADOLID i wtedy się pokażą linki nieraz też jest z polskim komentarzem tzn. chyba z CANAL+
Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!
Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!
i za to szanuję Messiego!!! za skromność!!!!a porównywanie Messiego do Maradony moim zdaniem nie ma sensu.....bo obaj jako piłkarze to genialne talenty!!!!
Komentarze
0
Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!
0
Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!
0
stroje są zarypiste........oczywiście już koszulkę domową już zamówiłem wyjazdową koszulkę też kupie jak już będzie w sklepie
0
Ja bym nie skreślał jeszcze Ibry i dał mu szanse w następnym sezonie......i na pewno tak będzie że zostanie....a pamiętacie jak było z Henryczkiem też w pierwszym sezonie nie grał rewelecyjnie a następny sezon jaki miał?........fantastyczny.Więc trzeba dać szanse Zlatanowi!!
0
polecam www.rojadirecta.org tam jest duży wybór linków na różne stacje TV jest też SOPCAST.Trzeba tylko kursorem najechać na link FC BARCELONA - VALLADOLID i wtedy się pokażą linki nieraz też jest z polskim komentarzem tzn. chyba z CANAL+
0
No proszę Jeffren będzie grać .....w ostatnim meczu spisał się całkiem nieźle.
0
Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!
0
Nie nie nie tylko nie Yaya!!!To będzie kolejny błąd jeżeli pozwolą mu odejść.Ja mówię zdecydowanie NIE!!!!!!!!!!!!!!Cesca jeszcze nie kupią bo czytałem (MundoDeportivo czyli wątpliwe źródło ale morze jest w tym troche prawdy)że Arsenal chce za Fabregasa 70 mln funtów!!!!!!!!!!!!to na euro jest 80 chyba!!!!!!!!co za pierdoły!!!!!
0
i za to szanuję Messiego!!! za skromność!!!!a porównywanie Messiego do Maradony moim zdaniem nie ma sensu.....bo obaj jako piłkarze to genialne talenty!!!!
0
na razie to jest chyba plotka..........nie bardzo w to wierze trzeba poczekać na koniec sezonu!