11 czerwca 2011, 15:04
0
Jak jakieś katalońskie brudasy przychodzą na RM.pl to jest dobrze? cules0202 Real był w dupie? Ciekawe jakim cudem ma 9 pucharów Europy ? barcelona może im naskoczyć
11 czerwca 2011, 12:24
BAN
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jak jakieś katalońskie brudasy przychodzą na RM.pl to jest dobrze?
cules0202
Real był w dupie? Ciekawe jakim cudem ma 9 pucharów Europy ?
barcelona może im naskoczyć
0
BAN
0
Jak jakieś katalońskie brudasy przychodzą na RM.pl to jest dobrze?
cules0202
Real był w dupie? Ciekawe jakim cudem ma 9 pucharów Europy ?
barcelona może im naskoczyć
0
BAN