Witam można wiedzieć dlaczego ktoś kto chce wejść bez serwera proxy na tą stronkę nie może wejść na nią ? z proxą wchodzi normalnie...zaznaczam że jestem dziewczyną :D potrzebuje szybko odpowiedzi...:) Z góry wielkie dzięki :)
Mam nadzieje że przejdzie do Barcy jak najszybciej to wspaniały zawodnik.:) Wkomponuję się w drużynę znakomicie :) Już się nie mogę doczekać ataku ---> Henry-Villa-Messi :)
Mam nadzieje że przejdzie do Barcy jak najszybciej to wspaniały zawodnik.:) Wkomponuję się w drużynę znakomicie :) Już się nie mogę doczekać ataku ---> Henry-Villa-Messi :)
Witam można wiedzieć dlaczego ktoś kto chce wejść bez serwera proxy na tą stronkę nie może wejść na nią ? z proxą wchodzi normalnie...zaznaczam że jestem dziewczyną :D potrzebuje szybko odpowiedzi...:) Z góry wielkie dzięki :)
Komentarze
0
Witam można wiedzieć dlaczego ktoś kto chce wejść bez serwera proxy na tą stronkę nie może wejść na nią ? z proxą wchodzi normalnie...zaznaczam że jestem dziewczyną :D potrzebuje szybko odpowiedzi...:) Z góry wielkie dzięki :)
0
Mam nadzieje że przejdzie do Barcy jak najszybciej to wspaniały zawodnik.:) Wkomponuję się w drużynę znakomicie :) Już się nie mogę doczekać ataku ---> Henry-Villa-Messi :)
0
Mam nadzieje że przejdzie do Barcy jak najszybciej to wspaniały zawodnik.:) Wkomponuję się w drużynę znakomicie :) Już się nie mogę doczekać ataku ---> Henry-Villa-Messi :)
0
Witam można wiedzieć dlaczego ktoś kto chce wejść bez serwera proxy na tą stronkę nie może wejść na nią ? z proxą wchodzi normalnie...zaznaczam że jestem dziewczyną :D potrzebuje szybko odpowiedzi...:) Z góry wielkie dzięki :)