Najlepszy mecz Victora Valdesa to pojedynek z Manchesterem City na ich stadionie. Bronił fenomenalnie i to spotkanie było wręcz perfekcyjne w jego wykonaniu :)
Moim zdaniem do Barcelony powinien przyjść trener z doświadczeniem. Mamy dobry skład, ale nie umiemy z niego korzystać. Powinniśmy grać z kontry a nie klepać i bać się oddać strzał z dystansu. Musimy zaskoczyć przeciwnika czymś nowym a nie ciągłym klepaniem. Szkoda nerwów. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce :)
Komentarze
0
Gol z PSG, który dał nam półfinał LM w sezonie 2012/13
0
Dołączam się do pytania :)
0
Witam. Mógłby ktoś podać link do meczu, który się nie zacina, albo jakiś link żeby wykupić transmisję ? Z góry dziękuję :)
3
Jeremy Mathieu cichy bohater tego meczu. Kompletnie odizolował od gry Aguero :D
0
A może lepiej zacząć ogrywać Bartre na PO ?
16
Jeżeli chcemy kupować kogoś z Manchesteru United to tylko Ángela Di María. Właśnie takiego pomocnika brakuje nam w Barcelonie !!
3
Może Luis Suarez zaliczy hat tricka :D W końcu powraca na boisko Premier League:)
3
Jeremy Mathieu cichy bohater tego meczu. Kompletnie odizolował od gry Aguero :D
3
Najlepszy mecz Victora Valdesa to pojedynek z Manchesterem City na ich stadionie. Bronił fenomenalnie i to spotkanie było wręcz perfekcyjne w jego wykonaniu :)
1
Moim zdaniem do Barcelony powinien przyjść trener z doświadczeniem. Mamy dobry skład, ale nie umiemy z niego korzystać. Powinniśmy grać z kontry a nie klepać i bać się oddać strzał z dystansu. Musimy zaskoczyć przeciwnika czymś nowym a nie ciągłym klepaniem. Szkoda nerwów. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce :)