Niestety większość Brazylijczyków za dużo oleju w głowie nie ma, co kolejny raz widać po wypowiedziach tego pana. Barcelona wygrałaby 10 razy z rzędu Ligę Mistrzów, to i tak by powiedział, że on osiągnął więcej. Osiągnięcia piłkarskie genialne, intelektualne - nie do końca.
Figo zachował się podobnie jak niejaki Ashley, odchodząc z Arsenalu do Chelsea. W tych dwóch przypadkach faktycznie jest tak samo, nie w przypadku przejścia Cesca do Barcelony.
jeden z zawodników, których mi bardzo brakuje w naszej Barcelonie, wielki mistrz, dzięki Titi za wszystko co zrobiłeś, nie tylko dla Barcelony ale dla całej piki nożnej. Wielka klasa i gracja w grze :)
pierwsze i oczywiste to to, że SAF na pewno nie da 70 mln. za jednego piłkarza ale Perez to pewnie będzie mega grubo cenę podbijał, mam nadzieję, że Franck przejdzie do klubu który po prostu jest lepszy czyli do Barcelony ;)
Figo zachował się podobnie jak niejaki Ashley, odchodząc z Arsenalu do Chelsea. W tych dwóch przypadkach faktycznie jest tak samo, nie w przypadku przejścia Cesca do Barcelony.
w Realu nie mają pomysłu jak stworzyć drużynę to myślą, że jak przyjdzie Perez to kupi tego i tamtego i że będą najlepsi - tonący brzytwy się chwyta, a Barcelona zamiast takich zabiegów korzysta z wychowanków i do tego dokupuje kilku zawodników światowej klasy i widać która polityka jest skuteczniejsza ;)
ale jak van Gaal będzie go chciał go sprzedać to może nie będzie się upierał przy aż takiej dużej kwocie i np. za 55 mln. razem z Frankiem można by było go kupić
Komentarze
0
Niestety większość Brazylijczyków za dużo oleju w głowie nie ma, co kolejny raz widać po wypowiedziach tego pana. Barcelona wygrałaby 10 razy z rzędu Ligę Mistrzów, to i tak by powiedział, że on osiągnął więcej. Osiągnięcia piłkarskie genialne, intelektualne - nie do końca.
0
Figo zachował się podobnie jak niejaki Ashley, odchodząc z Arsenalu do Chelsea. W tych dwóch przypadkach faktycznie jest tak samo, nie w przypadku przejścia Cesca do Barcelony.
0
Wymiana Samuela na Zlatana była chyba najlepszą inwestycją Morattiego w całej historii jego rządów w klubie z Mediolanu.
0
siemka, doszła już do kogoś książka zamawiana z tej strony?
proszę o odpowiedź :)
0
jeden z zawodników, których mi bardzo brakuje w naszej Barcelonie, wielki mistrz, dzięki Titi za wszystko co zrobiłeś, nie tylko dla Barcelony ale dla całej piki nożnej. Wielka klasa i gracja w grze :)
0
pierwsze i oczywiste to to, że SAF na pewno nie da 70 mln. za jednego piłkarza ale Perez to pewnie będzie mega grubo cenę podbijał, mam nadzieję, że Franck przejdzie do klubu który po prostu jest lepszy czyli do Barcelony ;)
0
Figo zachował się podobnie jak niejaki Ashley, odchodząc z Arsenalu do Chelsea. W tych dwóch przypadkach faktycznie jest tak samo, nie w przypadku przejścia Cesca do Barcelony.
0
nie ma co się spieszyć z wprowadzaniem go do pierwszej drużyny, niech trenuje z Rafą a jego czas jeszcze nadejdzie
0
w Realu nie mają pomysłu jak stworzyć drużynę to myślą, że jak przyjdzie Perez to kupi tego i tamtego i że będą najlepsi - tonący brzytwy się chwyta, a Barcelona zamiast takich zabiegów korzysta z wychowanków i do tego dokupuje kilku zawodników światowej klasy i widać która polityka jest skuteczniejsza ;)
0
ale jak van Gaal będzie go chciał go sprzedać to może nie będzie się upierał przy aż takiej dużej kwocie i np. za 55 mln. razem z Frankiem można by było go kupić