Książki o tematyce sportowej.
Jakie książki polecacie (warte przeczytania), które są związane z Barcą, piłką nożną, kolarstwem? Proszę o kilka propozycji na zimowe wieczory ;)
To raczej optymistyczna wiadomość bo szczerze mówiąc obawiałem się pauzy w grze liczonej w tygodniach. Oby tak było w rzeczywistości i czekam na Sergio w meczu z Realem bo na City raczej się nie wykuruje.
Dziękuję Lobo10 za komentarz. Czyli wniosek jest taki, że jak ktoś jest w formie i ma wyniki to jest "cacy", a jak komuś nie idzie, nie ma formy - to do zwolnienia. Ciekawe z czego to wynika, że Polacy nie mają cierpliwości i tak szybko popadają ze skrajności w skrajność.
Interesuje mnie zdanie kibiców Barcy na temat Lucho (czy Mu ufają i są zadowoleni z Jego sposobu prowadzenia drużyny). Całkiem niedawno były gorzkie żale na temat trenera i chciałbym wiedzieć jak jest teraz :)
Komentarze
0
Książki o tematyce sportowej.
Jakie książki polecacie (warte przeczytania), które są związane z Barcą, piłką nożną, kolarstwem? Proszę o kilka propozycji na zimowe wieczory ;)
0
Joj ale problem... Łaski bez ;) Nie ważne gdzie - WAŻNE Z JAKIM SKUTKIEM! Vamos
0
To raczej optymistyczna wiadomość bo szczerze mówiąc obawiałem się pauzy w grze liczonej w tygodniach. Oby tak było w rzeczywistości i czekam na Sergio w meczu z Realem bo na City raczej się nie wykuruje.
0
Dziękuję Lobo10 za komentarz. Czyli wniosek jest taki, że jak ktoś jest w formie i ma wyniki to jest "cacy", a jak komuś nie idzie, nie ma formy - to do zwolnienia. Ciekawe z czego to wynika, że Polacy nie mają cierpliwości i tak szybko popadają ze skrajności w skrajność.
0
Interesuje mnie zdanie kibiców Barcy na temat Lucho (czy Mu ufają i są zadowoleni z Jego sposobu prowadzenia drużyny). Całkiem niedawno były gorzkie żale na temat trenera i chciałbym wiedzieć jak jest teraz :)
20
Z tym "pilne" to myślałem, że napiszecie, że górnicy doszli do porozumienia z naszym rządem :)
13
WIARA w klub - bezcenne. BARCA ma cudownych kibiców - szacun.
12
Szanse są zawsze. Remis też mile widziany :D
11
Jaki z tego morał? Statystyki Henkesa też są lepsze niż Pepa w Bayernie.... i to świadczy, że Pep jest do zwolnienia bo nie wygrał LM??? Masakra
9
obaj będą na pozycji TRYBUN ;p