O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 45
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Pep jest lepszy ;d ,nie ma żadnych wątpliwości pzdr

visca el Barca

0

Zawsze widziałem że Samuel jest wporządku ;)

0

he no ; DDD

0

he Barca ma już MISTRZOSTWO !!! ;d pzdr

0

Tak zgadzam powini ubrac te opaski :D ,ale dobra wybaczam im to ! , [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]

Zobacz wszystkie

0

eee dajcie LINK ;D

0

Żeby T.Henry zagrał w 1 składzie ;D . he liczę że bd tak ze 3:1 , albo 4:1 . Pzdr ; )

Visca el Barca !

0

HEH TAK TAK BARCA NA SZCZYT ;DDDD .

0

He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]

0

He i stało się ; /// , Chciałem żeby taki był finał ale no cóż ; / , Pierwszy mecz zdecyduje który zespół jest lepszy , mam nadzieje ze to bd Barca ! , ale bardzo lubię Arsenal i szanuje go . Bendzie bardzo ładne widowisko ;d . Pzdr ;]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?