O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 208
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Rekonwalescencja w Barcelonie...a może coś jeszcze?:)

0

ote1989 - Guddi był dobrym, rzemieślniczym piłkarzem, który zostawiał serce na boisku, nie miał może przebojowej techniki, ani przebłysków, ale jako zmiennik był świetny, szczególnie jak grał tuż za napastnikami. Nie raz ratował nam tyłki.

0

Tymczasem Eto'o i Gudjohnsen sie rozstrzelali, szczególnie cieszę sie z formy tego drugiego, bo Gudi był świetnym zmiennikiem. Szkoda, że nie ma go z nami, moze w tym meczu dodałby nam trochę zaciętości.

0

mystikal - tu nie chodzi o wiarę w możliwości tylko o domenecha, jak tego kolesia nie zmienia to nigdy nigdzie nie dotrą. jak ja słysze o jego koncepcjach, albo dobieraniem ludzi do składu kierujac się ich znakami zodiaku, albo jego walki z Henrym, który jasno powiedział, że na treningach nic się tam nie robi i nikt nie wie jak grac, to nawet z taką siłą rażenia jak Francja - można zejsć na psy. W sumie podobny problem ma Argentyna.

0

Mi się marzy Lyon - pokazalibyśmy nieudacznikom z Realu jak sie jedzie Francuzów :D

Zobacz wszystkie

0

Tymczasem Eto'o i Gudjohnsen sie rozstrzelali, szczególnie cieszę sie z formy tego drugiego, bo Gudi był świetnym zmiennikiem. Szkoda, że nie ma go z nami, moze w tym meczu dodałby nam trochę zaciętości.

0

Wszedł rzeźnik Eto'o

0

Matthias

Zaskoczony? Po jednym meczu?

Jeśli weźmiemy pod uwagę wyniki meczów presezonowych - to ja powiem, że jestem zaskoczony takimi wynikami, nie spodziewałem się takiej średniej bramek na mecz, poza tym, jeden przegrany mecz z Wisłą (wszyscy jednak zapominaja o tych 4:0) i jeden ligowy. Rzeczywiście, nic tylko sobie w łeb strzelić, Guardiola nie zna się na piłce, piłkarze to gwiazdki, Laporta to partacz a Messi znowu bedzie kontuzjowany i Złotą piłkę zgarnie znowu Cristiano Ronaldo. :((((((((((((

0

Puyol był blisko : >

0

komentujcie mecz, a nie teksty jakiegoś dzieciaka, nie po to tu jesteśmy, Barc do boju!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?