Laporta powiedział, że nie zrobią tego samego błędu co z 2005r kiedy to Barca zdobyła Lm i się nie wzmocnili, a teraz wygląda na to że będziemy osłabieni. Nie mówię , że Zlatan jest słabym napastnikiem ale nie pasuje mi on w Barcelonie. Już wolę Villę ale wydaje mi się ze Nie przejdzie.
Komentarze
0
Barcelona gra 23 Kwietnia
0
Wolę Aguero albo Marco Reusa !
0
Alexis_9 jak ci się zrobił lżej to idź już spać :)
0
Tito jest twardy i wróci do nas !
Powodzenia Tito w walce z chorobą !
0
Z Betisem raczej nie zagra :/
0
Dajcie linka do tego justin:D ale bezpośredni jak możecie :)
0
Ajj coś pięknego :D !!
Dalej nie wierzę w to co się stało :D
Co do meczu no nie było to ciekawe widowisko ale daliśmy rade i awansowaliśmy !!
0
Campeone !!
Coś pięknego nie spodziewałem się takiego wyniku :D Liczyłem na 1-0 , a tu proszę 2:0 po pięknej grze;)
Visca el Barca !!
0
Laporta powiedział, że nie zrobią tego samego błędu co z 2005r kiedy to Barca zdobyła Lm i się nie wzmocnili, a teraz wygląda na to że będziemy osłabieni. Nie mówię , że Zlatan jest słabym napastnikiem ale nie pasuje mi on w Barcelonie. Już wolę Villę ale wydaje mi się ze Nie przejdzie.
0
Tekst pierwsza klasa:D
Co do meczu to miejmy nadzieję , że dzisiejsza noc będzie nie niesamowita i 3 pkt pozostaną w Barcelonie innego scenariuszu nie przewiduję !!
Vamooos Barca !!