6 maja 2009, 12:25
0
to jest zasłona dymna znowu tylko będą sie bronic
3 maja 2009, 15:58
Cała Europa ulegnie i będzie w kolorach Blaugrana
2 maja 2009, 21:41
jest Pique ^6 - 2 !!!!!!!!!
2 maja 2009, 21:39
teraz fauluja szma...
2 maja 2009, 21:36
pep idz oglondac ja sie powinno grac a nie piszesz głupoty
2 lutego 2009, 21:46
gilbert3 Ale też sam odbiera sobie ludzi , a to jest wielka sztuka
10 listopada 2008, 19:25
Punk obejrzy ten mesz z MU jeszcze raz i porównaj grę Messiego ( który wrócił po kontuzji ) a Krystyny . Messi to był jedyny zawodnik w tym meczu co grał a ronaldo jak zwykle w ważnych meczach ( np nie strzelony karny )
7 sierpnia 2008, 19:20
Messi strzela i asystuje a tu same nażekanie typowe dla polaków :/
14 sierpnia 2008, 17:35
Jego obecność w takim świetnym towarzystwie ( zwłaszcza napastników) świadczy o tym że Del Bosque dostrzega jego olbrzymi talent
16 października 2008, 16:10
Jak wszysty pamiętaja przez tego typa przegraliśmy lige 2 lata temu :/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
to jest zasłona dymna znowu tylko będą sie bronic
0
Cała Europa ulegnie i będzie w kolorach Blaugrana
0
jest Pique ^6 - 2 !!!!!!!!!
0
teraz fauluja szma...
0
pep idz oglondac ja sie powinno grac a nie piszesz głupoty
0
gilbert3
Ale też sam odbiera sobie ludzi , a to jest wielka sztuka
0
Punk obejrzy ten mesz z MU jeszcze raz i porównaj grę Messiego ( który wrócił po kontuzji ) a Krystyny . Messi to był jedyny zawodnik w tym meczu co grał a ronaldo jak zwykle w ważnych meczach ( np nie strzelony karny )
0
Messi strzela i asystuje a tu same nażekanie typowe dla polaków :/
0
Jego obecność w takim świetnym towarzystwie ( zwłaszcza napastników) świadczy o tym że Del Bosque dostrzega jego olbrzymi talent
0
Jak wszysty pamiętaja przez tego typa przegraliśmy lige 2 lata temu :/