1 grudnia 2018, 19:11
1
Przyznaje sie bez bicia :)
24 września 2015, 07:12
0
Każdemu może zdarzyć się gorszy mecz, a Celta zagrala rewelacyjnie. Zabraklo nam troche skuteczności.
10 maja 2015, 20:59
popatrz wstecz i przypomnij sobie ile dał dla Barcy ;) ma wielki potencjał którego Enrique nie wykorzystuje, bo wygląda na to, że boi się ściągać któregoś z trójki podstawowych napastników. żeby nie robić sobie problemów
9 maja 2015, 20:52
9
szkoda że tak mało szans dostaje bo zasługuje na więcej
4 grudnia 2014, 16:43
Najlepszy gracz na zawsze !
19 kwietnia 2014, 21:52
5
chłopaki są w gazie !
21 maja 2014, 09:34
też miałem zwrócić na to uwagę :)
3 września 2013, 04:14
4 asysty ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Przyznaje sie bez bicia :)
0
Każdemu może zdarzyć się gorszy mecz, a Celta zagrala rewelacyjnie. Zabraklo nam troche skuteczności.
0
popatrz wstecz i przypomnij sobie ile dał dla Barcy ;) ma wielki potencjał którego Enrique nie wykorzystuje, bo wygląda na to, że boi się ściągać któregoś z trójki podstawowych napastników. żeby nie robić sobie problemów
9
szkoda że tak mało szans dostaje bo zasługuje na więcej
0
Najlepszy gracz na zawsze !
9
szkoda że tak mało szans dostaje bo zasługuje na więcej
5
chłopaki są w gazie !
1
też miałem zwrócić na to uwagę :)
1
Przyznaje sie bez bicia :)
0
4 asysty ;)