2 lutego 2012, 18:11
0
u nich zimowy trening? ja dziś miałem trening w -20 ;p to jest zimowy trening :D haha
29 stycznia 2010, 18:12
Pamietam, jak wtedy sie rozplakalem po tej bramce....... A teraz za kazdym razem co ja ogladm przechodza mnie ciarki ;] Piekne chwile, a nawet nie plakalem wygraniu jakiegos trofeum, tylko potej bramce...
18 stycznia 2010, 16:48
a mozna sciagac na przemian???
24 listopada 2009, 19:40
mecz moze byc na cyfrze, tylko ze na jakis arabskich/chinskich kanałach... jak ktos bedzie znal kanal na cyfrze to przosze podac
19 sierpnia 2009, 22:30
a mnie przenosi z tego iraqgoals czy jakos tak na jakas strone co kilka minut :(
19 września 2008, 21:50
trzeba wygrac nie można tracic głupich punktów bo potem czołowka nam odskoczyi bedzie dupa a Lucky - czemu 2 przecież jeden mecz przegrała i jeden zremisowała tabela jest dobra
21 sierpnia 2008, 18:46
władze barcy bardzo dobrze zrobiły
3 stycznia 2009, 19:59
cctv 5 na sopcast (nie z polskim komentarzem)
1 października 2008, 20:38
channel is oflinne.......
8 listopada 2008, 22:53
Barca jest w znakomitej formie!!!! Eto - klasyczny snajper 4 bramki w jednej połowie - niesamowite Mam nadzieje ze wszystkich objedziemy w lidze a szczegolnie real!!!!! Niech w końcu zobaczą kto jest najlepszy!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
u nich zimowy trening? ja dziś miałem trening w -20 ;p to jest zimowy trening :D haha
0
Pamietam, jak wtedy sie rozplakalem po tej bramce....... A teraz za kazdym razem co ja ogladm przechodza mnie ciarki ;] Piekne chwile, a nawet nie plakalem wygraniu jakiegos trofeum, tylko potej bramce...
0
a mozna sciagac na przemian???
0
mecz moze byc na cyfrze, tylko ze na jakis arabskich/chinskich kanałach... jak ktos bedzie znal kanal na cyfrze to przosze podac
0
a mnie przenosi z tego iraqgoals czy jakos tak na jakas strone co kilka minut :(
0
trzeba wygrac nie można tracic głupich punktów bo potem czołowka nam odskoczyi bedzie dupa a
Lucky - czemu 2 przecież jeden mecz przegrała i jeden zremisowała tabela jest dobra
0
władze barcy bardzo dobrze zrobiły
0
cctv 5 na sopcast (nie z polskim komentarzem)
0
channel is oflinne.......
0
Barca jest w znakomitej formie!!!!
Eto - klasyczny snajper 4 bramki w jednej połowie - niesamowite
Mam nadzieje ze wszystkich objedziemy w lidze a szczegolnie real!!!!!
Niech w końcu zobaczą kto jest najlepszy!!