Użytkownik zbanowany
8 kwietnia 2012, 17:41
0
Niech se kupią Sandomierskiego.On jest dobry.I tani! $
8 kwietnia 2012, 17:36
7 kwietnia 2012, 10:16
Stawiam na 2:0 w I meczu w II na 3:0
7 kwietnia 2012, 10:12
Nie ma co gadać.Messi znowu walnie hat-tricka albo coś w tym stylu i pozamiatane.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Niech se kupią Sandomierskiego.On jest dobry.I tani! $
0
0
Stawiam na 2:0 w I meczu w II na 3:0
0
Nie ma co gadać.Messi znowu walnie hat-tricka albo coś w tym stylu i pozamiatane.
0
0
Niech se kupią Sandomierskiego.On jest dobry.I tani! $
0
Nie ma co gadać.Messi znowu walnie hat-tricka albo coś w tym stylu i pozamiatane.
0
Stawiam na 2:0 w I meczu w II na 3:0