O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, fotografia, kynologia
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi, Francesc Fabregas, Gerard Pique, Carles Puyol, Adnres Iniesta
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Wicher Przelewice, Ruch Chorzów, Pogoń Szczecin
  • Barcelonie kibicuję od urodzenia

Statystyki

  • Dni w serwisie 5267
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Mają super czcionkę na koszulkach, strasznie mi się podoba :D

0

U nas tak w ekstraklasie nawet nie strzelają..

0

Lubi to podwija. Może to jakiś jego talizman? Każdy ma jakieś swoje dziwactwa.

0

Wojownik 678
to ja miałam lepszy sen :D i w dodatku Messi mnie przytulił i Was pozdrawiaj haha :D ale mam nadzieję na taki wynik.. założyłam się z tatą o bluzę FCB, zobaczymy. A jak na razie trzeba czekać a nerwy noszą same! Nie mgoę się doczekac i co 2 minuty sprawdzam czy nie podali składu ! VeB!

0

kurcze miałam dziś fajny sen.. do przerwy był remis 1-1, bramkę strzelił Puyol i chyba cr7 ( nie pamiętam dobrze ) w przerwie jakimś dziwnym cudem udało mi się porozmawiać z Messim w szatnii, powiedziałam mu jak bardzo Polscy kibice kochają Barce i jego. No i zaraz po przerwie Messi strzelił na 2-1 a potem Villa na 3-1 :D Mam nadzieję, że mój sen się spełni ^^

Zobacz wszystkie

0

Wreszcie widziałam Messiego ah :D
Mogę powiedzieć, że stęskniłam się trochę za nim hah ;)
Ale widoczny brak Xaviego.. Choć Thiago też sobie całkiem nieźle radził :)
No, ale mamy 3 pkt i to się liczy!
VeB!

0

U nas tak w ekstraklasie nawet nie strzelają..

0

Wierni po porażce i dumni po zwycięstwie...
Damy radę nadrobimy te 7 pkt nie takie rzeczy się działy w świecie futbolu :)
A realowi też się kiedyś szczęście skończy :D

0

DamianWST - jestem kobietą i uważam, ze Ronaldo nie jest przystojny. Typowy plastik nie mój typ. Za to Messi jest dla mnie strasznie przystojny. I uważasz, ze skoro jesteś 'piękny' i bogaty to masz mieć każdą laskę i każdej po kolei łamać serce? Mądre..

0

Mam tylko jedno pytanie.. co na stronie Fc Barcelony robią kibice realu ? Nie mają swoich stron czy co ?

Brawo Blaugrana ! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?