Poszaleliście z tym szacunkiem i ogólną miłością. Przyśpiewki takie jak: "Madrid Cabron...", "Madrid se quema" itd. rzeczywiście potwierdzają, wasze bzdurne gadanie. Antimadridismo jest integralną częścią tego klubu, chcecie tego czy nie, dzieci Laporty. Brawo Hristo! min. za takie słowa zawsze byłeś moim ulubionym graczem.
Długo nie mogłem się do niego przekonać i nie rozumiałem dlaczego Guardiola ciągle na niego stawia. Jego wartość dostrzegłem dopiero w meczu z... Herculesem, w którym nie wystąpił nawet przez minutę i linia środkowa była naszą najsłabszą formacją, nawet z Xavim. Chłopak faktycznie jest zawsze tam gdzie drużyna go potrzebuje, najczęściej za linią piłki, ale w każdej chwili można przegrać akcję przez niego, idealny gracz do tiki-taki.
No i proszę jaki off-top poszedł. W sumie nie dziwne jak na politykę zeszło. miałem już nic nie pisać ale ie wytrzymam. Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem braci Kaczyńskich, jednak nie jestem w stanie zrozumieć czemu wszyscy uznają Lecha za najgorszego prezydenta jakiego mieliśmy. Przecież konkurencję ma naprawdę ostrą: "człowiek honoru", który wyprowadził wojsko przeciw własnemu narodowi; agent bezpieki nie znający polskiego i były PZPR-owiec tłumaczący zwykłe ochlejstwo tajemniczą chorobą z Filipin. No ale przecież w TVN powiedzieli, że Lech najgorszy, więc tak musi być.
Czytajcie ze zrozumieniem, nie twierdzę, że Kaczyński był dobrym prezydentem. Po prostu nie był najgorszym z dotychczasowych.
Dalsze komentarze odpuszczam, bo to nie jest właściwe miejsce na polityczną jatkę, a do tego by za chwilę doszło. Zwłaszcza, że pojawili się Michnik z Urbanem.
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że większość komentujących to typowe chorągiewki? Standard, Zlatanowi też klaskali, a teraz by go opchnęli za paczkę fajek. Szkoda słów...
Dlaczego mam nie porównywać młodej gwiazdki reprezentacji Niemiec do gracza, który był swego czasu uznawany za jednego z najlepszych pomocników Bundesligi i gwiazdę Arsenalu? Być może nie pamiętasz entuzjazmu, który przebijał z komentarzy przed transferem Hleba 2 lata temu. Jaki to on nie jest świetny technicznie, jak bardzo będzie zmotywowany etc. Jakie doświadczenie zebrał w silnych ligach, angielskiej i niemieckiej. A o sile reprezentacji Niemiec stanowił Schweinsteiger i ewentualnie Muller. Ozil pokazał parę niezłych zagrań, ale bez przesady. Turnieje mistrzowskie już od dawna nie mogą być miarodajne przy transferach. Mówią Ci coś nazwiska Milan Baros albo Oleg Salenko?
Pomysł z Arszavinem uważam za chybiony od samego początku (w zaszłym roku bezsensowny wydawał mi się zakup Henryka). Facet ma 27 lat i całe życie gra w Zenicie. Bardzo, bardzo prawdopodobne, że nie zna żadnego języka poza rosyjskim ( nie sądzę, żeby rosyjscy gracze różnili się pod względem znajomości języków od polskich). To oczywiście spowodowałoby ogromne problemy z aklimatyzacją, bo marnym argumentem jest to, że Hleb zna rosyjski i by mu pomógł. Za 3-5 baniek to można by zaryzykować, ale nie za 20. Skoro nawet włodarze Totenhamu odpuścili ten transfer, to dla mnie oznacza,że cena jest absurdalnie zawyżona. A co do obsady lewego skrzydła to moim skromnym ideałem było by ściągnięcie kogoś z czwórki: Babel, Kuyt, Robben, van Persie no ale to raczej niemożliwe :/ Strasznie mi brakuje Holendrów w drużynie. W obecnej sytuacji na lewej widzę Iniestę, ewentualnie Eidura, Hleb w ostateczności - jego transfer też mnie nie przekonuje...
Grupa całkiem spoko, chociaż miałem nadzieję, że obejdzie się bez podróży na Dziki Wschód, bo jak się kalendarz nie ułoży, to można np. trafić na ukraińską zimę w listopadzie, a w takich warunkach to ja się obawiam o zdrowie chłopaków. Szkoda, że nie trafiliśmy na Anorthosis z 4 koszyka, może przynajmniej TVP by mecz pokazała z uwagi na Sosina, a tak to czekają nas w publicznej hity a'la Celtic-Aalborg, bo grają Polac - żenada
Komentarze
0
Bonus do tego co napisał Wesol03:
-rozstrzelanie bez sądu prezydenta FCB Josepa Suńola w 1936
-zbombardowanie budynków klubowych w 1938
- przymusowa zmiana nazwy i herbu w 1940
Dziękujemy ci generale Franco...
0
Poszaleliście z tym szacunkiem i ogólną miłością. Przyśpiewki takie jak: "Madrid Cabron...", "Madrid se quema" itd. rzeczywiście potwierdzają, wasze bzdurne gadanie. Antimadridismo jest integralną częścią tego klubu, chcecie tego czy nie, dzieci Laporty. Brawo Hristo! min. za takie słowa zawsze byłeś moim ulubionym graczem.
0
Nie ma lepszej opcji niż Carlitos, niestety nie ma również gdzie go upchnąć.
0
Długo nie mogłem się do niego przekonać i nie rozumiałem dlaczego Guardiola ciągle na niego stawia. Jego wartość dostrzegłem dopiero w meczu z... Herculesem, w którym nie wystąpił nawet przez minutę i linia środkowa była naszą najsłabszą formacją, nawet z Xavim. Chłopak faktycznie jest zawsze tam gdzie drużyna go potrzebuje, najczęściej za linią piłki, ale w każdej chwili można przegrać akcję przez niego, idealny gracz do tiki-taki.
0
No i proszę jaki off-top poszedł. W sumie nie dziwne jak na politykę zeszło. miałem już nic nie pisać ale ie wytrzymam. Nie jestem i nigdy nie byłem zwolennikiem braci Kaczyńskich, jednak nie jestem w stanie zrozumieć czemu wszyscy uznają Lecha za najgorszego prezydenta jakiego mieliśmy. Przecież konkurencję ma naprawdę ostrą: "człowiek honoru", który wyprowadził wojsko przeciw własnemu narodowi; agent bezpieki nie znający polskiego i były PZPR-owiec tłumaczący zwykłe ochlejstwo tajemniczą chorobą z Filipin. No ale przecież w TVN powiedzieli, że Lech najgorszy, więc tak musi być.
Czytajcie ze zrozumieniem, nie twierdzę, że Kaczyński był dobrym prezydentem. Po prostu nie był najgorszym z dotychczasowych.
Dalsze komentarze odpuszczam, bo to nie jest właściwe miejsce na polityczną jatkę, a do tego by za chwilę doszło. Zwłaszcza, że pojawili się Michnik z Urbanem.
Pozdro i bez odbioru
0
lukasoon15
Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że większość komentujących to typowe chorągiewki? Standard, Zlatanowi też klaskali, a teraz by go opchnęli za paczkę fajek. Szkoda słów...
0
kamil9040
Dlaczego mam nie porównywać młodej gwiazdki reprezentacji Niemiec do gracza, który był swego czasu uznawany za jednego z najlepszych pomocników Bundesligi i gwiazdę Arsenalu? Być może nie pamiętasz entuzjazmu, który przebijał z komentarzy przed transferem Hleba 2 lata temu. Jaki to on nie jest świetny technicznie, jak bardzo będzie zmotywowany etc. Jakie doświadczenie zebrał w silnych ligach, angielskiej i niemieckiej. A o sile reprezentacji Niemiec stanowił Schweinsteiger i ewentualnie Muller. Ozil pokazał parę niezłych zagrań, ale bez przesady. Turnieje mistrzowskie już od dawna nie mogą być miarodajne przy transferach. Mówią Ci coś nazwiska Milan Baros albo Oleg Salenko?
0
Pomysł z Arszavinem uważam za chybiony od samego początku (w zaszłym roku bezsensowny wydawał mi się zakup Henryka). Facet ma 27 lat i całe życie gra w Zenicie. Bardzo, bardzo prawdopodobne, że nie zna żadnego języka poza rosyjskim ( nie sądzę, żeby rosyjscy gracze różnili się pod względem znajomości języków od polskich). To oczywiście spowodowałoby ogromne problemy z aklimatyzacją, bo marnym argumentem jest to, że Hleb zna rosyjski i by mu pomógł. Za 3-5 baniek to można by zaryzykować, ale nie za 20. Skoro nawet włodarze Totenhamu odpuścili ten transfer, to dla mnie oznacza,że cena jest absurdalnie zawyżona. A co do obsady lewego skrzydła to moim skromnym ideałem było by ściągnięcie kogoś z czwórki: Babel, Kuyt, Robben, van Persie no ale to raczej niemożliwe :/ Strasznie mi brakuje Holendrów w drużynie. W obecnej sytuacji na lewej widzę Iniestę, ewentualnie Eidura, Hleb w ostateczności - jego transfer też mnie nie przekonuje...
0
Grupa całkiem spoko, chociaż miałem nadzieję, że obejdzie się bez podróży na Dziki Wschód, bo jak się kalendarz nie ułoży, to można np. trafić na ukraińską zimę w listopadzie, a w takich warunkach to ja się obawiam o zdrowie chłopaków. Szkoda, że nie trafiliśmy na Anorthosis z 4 koszyka, może przynajmniej TVP by mecz pokazała z uwagi na Sosina, a tak to czekają nas w publicznej hity a'la Celtic-Aalborg, bo grają Polac - żenada
0
100 lat! i 1000 bramek dla FCB!