O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, fifa :D
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 5276
  • Liczba komentarzy 148
  • Polecenia 25

Komentarze

1

Mimo że gra narazie znakomicie proszę nie zapominać że wypłacenie klauzuli(40mln!!) po miesiącu negocjacji za zawodnika z ligi chińskiej jest dnem.

4

Nie rozumiem chwalenia Martineza, ten zawodnik ma już 23 lata, jak narazie grał tylko w rezerwach kilku klubów, w tym wieku nie można popełniać takich błędów jeśli sie mysli o grze w 1 drużynie jednego z najlepszych klubów na świecie

3

Transfer bez sensu, to juz lepiej dac szanse Munirowi bo Gabigol to zawodnik o identycznej charakterystyce

0

Wydaje sie że tylko Alena ma szanse zaistnieć w przyszłości w pierwszej drużynie. Naprawde słabo to wygląda

3

Kontuzja Alvesa? ,,7'' z Huesci czeka na Douglasa.

Zobacz wszystkie

7

I tak ma być. Myślę, że następny sezon w wykonaniu Alexisa będzie jeszcze lepszy :)

4

Nie rozumiem chwalenia Martineza, ten zawodnik ma już 23 lata, jak narazie grał tylko w rezerwach kilku klubów, w tym wieku nie można popełniać takich błędów jeśli sie mysli o grze w 1 drużynie jednego z najlepszych klubów na świecie

3

Kontuzja Alvesa? ,,7'' z Huesci czeka na Douglasa.

3

Transfer bez sensu, to juz lepiej dac szanse Munirowi bo Gabigol to zawodnik o identycznej charakterystyce

2

Myśle 35 mln i mamy niesamowitego obrońce, Pique, Benatia, Bartra i ograny w lidze hiszpańskiej np. Inigo a nie żaden Marqunios za niewiadomo ile.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?