@bartopilkarz: nie wiem, czy piszący jest fanem Barcelony. Tłumacz za to na 100% takowym jest;)
@FEANOR85: podobna uwaga. Drogi Kolego, zanim znów "wkurzony" powrócisz do "alarmistycznego" tonu, zauważ proszę, że na dole tekstu jest wyszczególnione "źródło". Tą samą czcionką, co mój nick - mniemam zatem, że da się zauważyć, skoro - co trudno, żeby mi się nie podobało - zauważyłeś na górze "mystique";)
a do wszystkich pozostałych. To jest osąd dość skrajny, sam połowicznie się z nim zgadzam. Ale pamiętajmy, że są też ludzie z innym zdaniem. Również wśród nas, kibiców Barcelony. Warto czasem sprawiedliwie i krytycznie odnieść się do nas samych. Taka umiejętność cechuje prawdziwie najlepszych. Myślę, że właśnie to nas odróżnia od pełnego pychy rywala z głębi Płw. Iberyjskiego.
:) ależ nie czuję się obrażony, a cudzysłów nie jest potrzebny, w 'Drogi Kolego' nie było złośliwości, wręcz przeciwnie - wszystkim dziękuję za komentarze. Właśnie o to chodzi w komentowaniu, by wywiązała się jakaś ciekawa dyskusja, by porównać zdanie kilku osób.
Jak już napisałem, sam nie do końca zgadzam się z autorem powyższego tekstu. Jest to jednak konkretne (choć zgadza się, nieco 'rozwlekłe') stanowisko i celem publikacji tłumaczenia tego artykułu jest przybliżenie Wam takiego 'innego stanowiska'. To z kolei ma służyć wywołaniu dyskusji, zastanowieniu się i wyrobieniu własnego stanowiska.
Raz jeszcze dziękuję za komentarze, nie tylko pod tym newsem.
Komentarze
0
aktualizacje powrócą już wkrótce, pracuję nad nimi wespół z Błażejem oczywiście, pozdrawiamy!
0
Athletic - Athletikiem, big up
0
José
0
nie zrozumiałem tylko fragmentu "Dziś smiejecie sie i nabijacie z Realu ze i tak odpadna w 1/8 :) i ponownie sie przeliczycie"
"ponownie"? na pewno? :) kolega albo śledzi LM od tego sezonu albo się nieco pomylił;)
0
"Almería" ;)
0
to od 2010 jesteś w błędzie, ale racja - mogłem zamieścić bardziej fortunne zdjęcie, co przed sekundą uczyniłem. peace
0
witamy, Imerr! :D
0
@bartopilkarz: nie wiem, czy piszący jest fanem Barcelony. Tłumacz za to na 100% takowym jest;)
@FEANOR85: podobna uwaga. Drogi Kolego, zanim znów "wkurzony" powrócisz do "alarmistycznego" tonu, zauważ proszę, że na dole tekstu jest wyszczególnione "źródło". Tą samą czcionką, co mój nick - mniemam zatem, że da się zauważyć, skoro - co trudno, żeby mi się nie podobało - zauważyłeś na górze "mystique";)
a do wszystkich pozostałych. To jest osąd dość skrajny, sam połowicznie się z nim zgadzam. Ale pamiętajmy, że są też ludzie z innym zdaniem. Również wśród nas, kibiców Barcelony. Warto czasem sprawiedliwie i krytycznie odnieść się do nas samych. Taka umiejętność cechuje prawdziwie najlepszych. Myślę, że właśnie to nas odróżnia od pełnego pychy rywala z głębi Płw. Iberyjskiego.
Serdecznie Was Pozdrawiam,
mystique e
0
:) ależ nie czuję się obrażony, a cudzysłów nie jest potrzebny, w 'Drogi Kolego' nie było złośliwości, wręcz przeciwnie - wszystkim dziękuję za komentarze. Właśnie o to chodzi w komentowaniu, by wywiązała się jakaś ciekawa dyskusja, by porównać zdanie kilku osób.
Jak już napisałem, sam nie do końca zgadzam się z autorem powyższego tekstu. Jest to jednak konkretne (choć zgadza się, nieco 'rozwlekłe') stanowisko i celem publikacji tłumaczenia tego artykułu jest przybliżenie Wam takiego 'innego stanowiska'. To z kolei ma służyć wywołaniu dyskusji, zastanowieniu się i wyrobieniu własnego stanowiska.
Raz jeszcze dziękuję za komentarze, nie tylko pod tym newsem.
bless,
E
0
José