O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 55
  • Polecenia 0

Komentarze

0

aktualizacje powrócą już wkrótce, pracuję nad nimi wespół z Błażejem oczywiście, pozdrawiamy!

0

Athletic - Athletikiem, big up

0

José

0

nie zrozumiałem tylko fragmentu "Dziś smiejecie sie i nabijacie z Realu ze i tak odpadna w 1/8 :) i ponownie sie przeliczycie"

"ponownie"? na pewno? :) kolega albo śledzi LM od tego sezonu albo się nieco pomylił;)

0

"Almería" ;)

Zobacz wszystkie

0

to od 2010 jesteś w błędzie, ale racja - mogłem zamieścić bardziej fortunne zdjęcie, co przed sekundą uczyniłem. peace

0

witamy, Imerr! :D

0

@bartopilkarz: nie wiem, czy piszący jest fanem Barcelony. Tłumacz za to na 100% takowym jest;)

@FEANOR85: podobna uwaga. Drogi Kolego, zanim znów "wkurzony" powrócisz do "alarmistycznego" tonu, zauważ proszę, że na dole tekstu jest wyszczególnione "źródło". Tą samą czcionką, co mój nick - mniemam zatem, że da się zauważyć, skoro - co trudno, żeby mi się nie podobało - zauważyłeś na górze "mystique";)

a do wszystkich pozostałych. To jest osąd dość skrajny, sam połowicznie się z nim zgadzam. Ale pamiętajmy, że są też ludzie z innym zdaniem. Również wśród nas, kibiców Barcelony. Warto czasem sprawiedliwie i krytycznie odnieść się do nas samych. Taka umiejętność cechuje prawdziwie najlepszych. Myślę, że właśnie to nas odróżnia od pełnego pychy rywala z głębi Płw. Iberyjskiego.

Serdecznie Was Pozdrawiam,

mystique e

0

:) ależ nie czuję się obrażony, a cudzysłów nie jest potrzebny, w 'Drogi Kolego' nie było złośliwości, wręcz przeciwnie - wszystkim dziękuję za komentarze. Właśnie o to chodzi w komentowaniu, by wywiązała się jakaś ciekawa dyskusja, by porównać zdanie kilku osób.

Jak już napisałem, sam nie do końca zgadzam się z autorem powyższego tekstu. Jest to jednak konkretne (choć zgadza się, nieco 'rozwlekłe') stanowisko i celem publikacji tłumaczenia tego artykułu jest przybliżenie Wam takiego 'innego stanowiska'. To z kolei ma służyć wywołaniu dyskusji, zastanowieniu się i wyrobieniu własnego stanowiska.

Raz jeszcze dziękuję za komentarze, nie tylko pod tym newsem.

bless,

E

0

José

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?