Szkoda że nie prowadzi dalej Romy, wprowadziłby do końca swoją wizje i może zaczeli znów coś znaczyć w piłce. Wracając do powołań do niezrozumiała jest obecność Negredo i Torresa, podobnie jak w Polsce Boenischa, brak Soldado , a u nas jak dla mnie Frankowskiego, doświadczenie i opanowanie tak ogranego zawodnika było by wielce przydatne, nawet sama obecność w składzie.
są kontuzje ale tylko 3 zawodników , odpukać żeby więcej ich nie było ... szeroka ławka bardzo dobrych piłkarzy , licze na pokazanie pazura tak samo jak na początku sezonu
PS: kiedy Milito powróci i jak przebiega proces rehabilitacji ??
nigdy nie lubiłem czytać komentarzy na temat VV w większości zawsze były krytykujące go ... Cech wpuściłbym szmate w finale LM to padłby tekst "najlepszemu się zdarza" a gdyby to zrobił Valdez : "sprzedać go , nie nadaje się do Blaugrany" ...wg. mnie Victor to wspaniały i niedoceniony bramkarz !!! Busquets - cieszę że wszedł tak dobrze w pierwszy zespół i prezentuje się świetnie... Pedro - kiedy wchodzi na kilka minut zawsze wywiera na mnie wrażenie, więcej gry... Bojan - w Barcie joker kojarzy mi się z Larssonem, w każdym aspekcie , jednak Krikić jest zbyt młody by mu odrównać , czasami grał haotycznie ale chciałbym żeby został drugim Henrym z czasów świetności Arsenalu. O Messim za wiele nie trzeba mówić póki co nie widze w nim niczego złego... redaktorzy brawo sport napisali że powinien być bardziej "niegrzeczny" bo wielkie gwiazdy cechuje zabawa z dziewczynami i super fury... grzeczny, skromny Leo odpowiada mi
Komentarze
0
Szkoda że nie prowadzi dalej Romy, wprowadziłby do końca swoją wizje i może zaczeli znów coś znaczyć w piłce. Wracając do powołań do niezrozumiała jest obecność Negredo i Torresa, podobnie jak w Polsce Boenischa, brak Soldado , a u nas jak dla mnie Frankowskiego, doświadczenie i opanowanie tak ogranego zawodnika było by wielce przydatne, nawet sama obecność w składzie.
0
Hiszpania pokaże klasę .... Asenjo z Bojanem mogliby się spotykać na treningach ..... Barcelony ;p
0
Mamy Eto , ale co z Henrym ? Już nie te lata ... jestem jak najbardzej za Ibrą i Riberym , byłoby bardzo dobrze gdyby na Camp Nou zawitał Evra
0
są kontuzje ale tylko 3 zawodników , odpukać żeby więcej ich nie było ... szeroka ławka bardzo dobrych piłkarzy , licze na pokazanie pazura tak samo jak na początku sezonu
PS: kiedy Milito powróci i jak przebiega proces rehabilitacji ??
0
kurde ;/ pora na przesunięcie Caceresa na bok obrony , żeby "2" grała jak Belletti
0
no i 6 !!! :D
0
nigdy nie lubiłem czytać komentarzy na temat VV w większości zawsze były krytykujące go ... Cech wpuściłbym szmate w finale LM to padłby tekst "najlepszemu się zdarza" a gdyby to zrobił Valdez : "sprzedać go , nie nadaje się do Blaugrany" ...wg. mnie Victor to wspaniały i niedoceniony bramkarz !!! Busquets - cieszę że wszedł tak dobrze w pierwszy zespół i prezentuje się świetnie... Pedro - kiedy wchodzi na kilka minut zawsze wywiera na mnie wrażenie, więcej gry... Bojan - w Barcie joker kojarzy mi się z Larssonem, w każdym aspekcie , jednak Krikić jest zbyt młody by mu odrównać , czasami grał haotycznie ale chciałbym żeby został drugim Henrym z czasów świetności Arsenalu. O Messim za wiele nie trzeba mówić póki co nie widze w nim niczego złego... redaktorzy brawo sport napisali że powinien być bardziej "niegrzeczny" bo wielkie gwiazdy cechuje zabawa z dziewczynami i super fury... grzeczny, skromny Leo odpowiada mi
Pozdrawiam VeB....
0
Keita niech pokaże dlaczego tutaj jest ...... szczerze powiedziawszy to kolejne gole mnie nie zdziwią
0
casillas to super !!!! fajnie że można wymienić poglądy z kibicami innej drużyny .... duży + dla Ciebie
0
i teraz charytatywny mecz 1 jedenastki i rezerwowej jedenastki :D