O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 71
  • Polecenia 0

Komentarze

0

BAN

0

dziękujemy Frank za cudowne lata i wiele sukcesów...

0

Kocham Cie Thierry !! Jesteś boski!! Mam nadzieje że zagrasz w finale LM!

Visca el Henry !!

0

Jeśli zagra Henry to niepowinno być problemów

0

Przesada... 40 mln + Eto'o jak już... Eto'o ostatnio nie strzela zawiele

Zobacz wszystkie

0

a ja na finał z Villareal w Rzymie :)

0

spoko, koledzy strzelają mu bramki ale takiego człowieka potrzeba w Barcy który wykożysta z zimną krwią każdą sytuacje i jest tam gdzie powinien...

0

wchodząc na strony realu czytam w komentarzach: "real jest żałosy" "real to dno" i beznadziejnie tłumaczą sie kontuzjami a za ostatnią porażke z Getafe zwalają wine na Casillasa. Czy to są kibice? oni nam niepotrafią dorównać a takimi wypowiedziami tylko poniżają siebie i real !! Jestem culé i nienawidze realu a jednoczenie współczuje mu kibiców bo to oni są żałośni. real ma kryzys, niema formy i gra słabo a oni niepotrafią sie przyznać do tego !!

pozdrawiam wszystkich culés !!

Czy są w dołku czy na szczycie ja za Barce oddam życie !!

Dumni po zwycięztwie, wierni po porażce !!

Visca el Barça !!

0

do redakcji:

wyślijcie mi to zdjęcie, któro jest w miniaturce. mój adres: pablinho94@interia.eu

prosze...

Veb

0

jest jeszcze Bojan i Silva mam nadzieje:( a z prawej strony Iniesta darade albo Gudjohnsen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?