O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4960
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 26

Komentarze

0

Pytanie na kogo by trafił,powiedzmy sobie szczerze. Obecny Real to średniak LaLiga na dodatek ciągnięty na wyjazdach przez sędziów że aż głowa boli.
Obrona i atak szału nie robi ,coś tam w środku gra Modrić i Kross, na lewej Marcelo i Navas na bramce. Reszta robi za statystów, Malaga jak by miała jakiegoś klasowego snajpera typu Aduriz , to spokojnie było by 3:1.
O spalonym CR7 przy bramce na 0:1 i karnym z kapelusza to nie chcę się nawet wypowiadać.

0

Już to widzę. Jakby tak się stało i w pozostałych meczach Barca wygrała by z Realem a przegrała na wyjeździe z Villarealem ,to teoria spiskowa w Madrycie osiągnęła by punkt zenitu. Prezes Realu poszedłby chyba w politykę i zaczął by lobbować Katalonię by odłączyła się od Hiszpanii . A Barcę wtedy wykluczyć z LaLigi ,bo on jej inaczej nie pokona.

0

Mamy weekend za 5 pkt.Super

0

Nie da się ukryć,że oba mecze były po prostu brzydkie.

0

Z tej trójki to mecz Barcy był najsłabszy, ATM wyrwało 3 punkty (nie po raz pierwszy). Jeśli chodzi o Real-Valencia, to był to dobry mecz. Jeśli mowa o karnych to według mnie po jednym dla obu drużyn lub dla żadnej. Wcześniej K.Navas też ładnie wykosił napastnika Valenci. Tutaj na miejscu sędziego bym to zagwizdał bo to już nie takie pierwsze wejście Navasa, nie podoba mi się to. Kolejkę wcześniej wykluczył tak Agirretxe w meczu z Realem Sociedad. Zresztą tamten mecz to pokaz drukowania wyniku, sam Kręcina pewnie stwierdził że są lepsi od niego w ustawianiu spotkań. Chociaż tu podobała mi się reakcja CR7, wiedział że karny jest wydrukowany i według mnie specjalnie go nie strzelił. Tutaj pełen szacun.

Zobacz wszystkie

14

30 minuta,asysta i gol Alexisa. Chyba nigdy nie zrozumie dlaczego go sprzedali.

7

Raczej odwrotnie, scenariusz z meczu z Atletico dla mnie jest do przyjęcia.

3

Pedro i Suarez mogą mu buty pastować. Lewa strona Neymar ,prawa Alexis ,chłopaki robili wicher na każdej ze stron. Zubi rozwalił to co działało perfekcyjnie a na dodatek dał ciała z obroną. Coś czuję ,że tu górę wzięły prywatne interesy a nie interes drużyny.

1

Man of the match-alexis

1

Zgadzam się z tobą w 100%, ktoś kto oglądał 3 dni wcześniej mecz Celta-Sevilla wie o co chodzi. Ten mecz w wykonaniu Celty był kopią tego z Sevillą, było chyba jasne że skoro pokonali w taki sposób Sewille to zagrają tak z Barcą. Wystarczyło zagrać w pierwszej połowie trochę defensywnie, Bartra,Pique,Dani i francuz.
Poczekać aż Celta się zmęczy i w drugiej połowie od 60 minuty zagrać do przodu.
Wiem że Barca nie ma w genach grać do tyłu ale spójrzmy prawdzie w oczy, nie mamy kim grać i trzeba zacząć pomału myśleć. Dla mnie ten mecz był zbiorem błędów obrońców i nie wykorzystanych sytuacji przez nasz atak.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?