28 maja 2009, 09:31
0
Barca gratulacje.. Mam nadzieję że w następnym sezonie tak samo powalczą.
7 maja 2009, 16:02
Szybko wracaj do zdrowia Titi.
7 maja 2009, 09:04
,,Kamień spadł mi z serca'' w 93 minucie. Iniesta pięknie wbił gola. W finale czeka nas mecz marzeń Manchester United vs Barcelona.
5 maja 2009, 17:22
Moim zdaniem na Złotą piłkę zasługują 3 gracze Barcelony: -Messi -Eto'o -Thierry Henry
4 maja 2009, 21:57
Zobaczycie Messi strzeli przynajmniej 2 gole z Chelsea. To super gracz as w rękawie Barcelony.
4 maja 2009, 21:51
Bardzo dobrze że Pepe bierze Bojana chociaż wchodzi zawsze tylko w 80 minucie to i tak przez przynajmniej 10 minut pokazuje na co go stac.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barca gratulacje..
Mam nadzieję że w następnym sezonie tak samo powalczą.
0
Szybko wracaj do zdrowia Titi.
0
,,Kamień spadł mi z serca'' w 93 minucie. Iniesta pięknie wbił gola. W finale czeka nas mecz marzeń Manchester United vs Barcelona.
0
Moim zdaniem na Złotą piłkę zasługują 3 gracze Barcelony:
-Messi
-Eto'o
-Thierry Henry
0
Zobaczycie Messi strzeli przynajmniej 2 gole z Chelsea. To super gracz as w rękawie Barcelony.
0
Barca gratulacje..
Mam nadzieję że w następnym sezonie tak samo powalczą.
0
,,Kamień spadł mi z serca'' w 93 minucie. Iniesta pięknie wbił gola. W finale czeka nas mecz marzeń Manchester United vs Barcelona.
0
Moim zdaniem na Złotą piłkę zasługują 3 gracze Barcelony:
-Messi
-Eto'o
-Thierry Henry
0
Bardzo dobrze że Pepe bierze Bojana chociaż wchodzi zawsze tylko w 80 minucie to i tak przez przynajmniej 10 minut pokazuje na co go stac.
0
Szybko wracaj do zdrowia Titi.