Po co ma milczeć skoro ma racje? Najeżdżajmy na Xaviego, który tylko określił swoje zdanie a błogosławmy świętego Messiego, który wcale nie dopuścił się żadnych prowokacji w stosunku do Realu po strzeleniu bramki na 3:2 w Superpucharze...
Piter_Messi
Tutaj nie chodzi o to, kto był lepszy(chociaż uważam, że tych graczy nie powinno się porównywać), ale kto zyskał większą sympatię kibiców. Xavi gra w Barcelonie od '98 + jest Katalończykiem, nigdy nie gral w żadnym innym klubie i tutaj chce zakończyć karierę, więc nie dziw się, że na niego głosowano ;).
Jak ja nienawidzę tych meczów po 22, większość z różnych powodów nie może oglądać ;/.
Mogę prosić o sms z wynikiem po 2 połowie? 505607905, z góry dzięki ;d
Komentarze
0
Kun 100% :D
0
I tak nikt go nie chce w Barcelonie.
0
VV. zrobił mi smaka na to wino Iniesty xD
0
Po co ma milczeć skoro ma racje? Najeżdżajmy na Xaviego, który tylko określił swoje zdanie a błogosławmy świętego Messiego, który wcale nie dopuścił się żadnych prowokacji w stosunku do Realu po strzeleniu bramki na 3:2 w Superpucharze...
0
Torres gra totalne drewno ;/.
0
Piter_Messi
Tutaj nie chodzi o to, kto był lepszy(chociaż uważam, że tych graczy nie powinno się porównywać), ale kto zyskał większą sympatię kibiców. Xavi gra w Barcelonie od '98 + jest Katalończykiem, nigdy nie gral w żadnym innym klubie i tutaj chce zakończyć karierę, więc nie dziw się, że na niego głosowano ;).
0
Torres gra totalne drewno ;/.
0
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym"- właśnie w ten sposób odszedł Pep.
0
Jak ja nienawidzę tych meczów po 22, większość z różnych powodów nie może oglądać ;/.
Mogę prosić o sms z wynikiem po 2 połowie? 505607905, z góry dzięki ;d
0
Piotruś-BARCA
A według mnie Barca jest najlepsza,gdy gra duet Xavi-Iniesta. Nie umiem wskazać dwóch piłkarzy, którzy rozumieliby się tak dobrze jak oni.