Problemów Eto'o z kolanem ciąg dalszy

Looky

27 lutego 2007, 10:29

Brak komentarzy
Samuel Eto'o powiedział wczoraj, że może nie znaleźć się na liście powolanych zawodników na mecz z Zaragozą. "Moje kolano jest bardzo 'zmęczone'. Zobaczymy czy będę mógł zagrać w środę. Wszystko zależy od decyzji trenera i stanu zdrowia mojego kolana" - wyjaśnił Kameruńczyk na łamach stacji radiowej RAC 1.

"Zachowuję spokój, bo wiem że jestem w dobrych rękach. Nie zagrałem z Liverpoolem, bo nie byłem jeszcze gotowy do wyjścia na boisko". Bramkę z Athletic Bilbao Eto'o zadedykował jednemu z klubowych lekarzy, Ricardowi Prunie, który "był jednym z ludzi, którzy pomogli mi w rehabilitacji, podobnie jak Cugat, Canal, Seirul.lo i Francesc Cos".

Eto'o skomentował też informacje dotyczące rzekomej przeprowadzki do Madrytu, które pojawiły się w prasie w związku z niedawnym konfliktem wewnątrz zespołu: "Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Laporta wie doskonale co myślę i to jest najważniejsze".

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze