Zabaleta o sprawach Barcelony
Argentyński piłkarz Espanyolu Barcelona, Pablo Zabaleta bardzo ciepło wypowiedział się na temat nowego nabytku Barcelony, Gabriela Milito: "Jest jednym z lepszych obrońców, nie tylko w Hiszpanii, ale i w Europie. To wielki profesjonalista", skomentował zawodnik, który miał styczność z defensorem Barcelony w reprezentacji. Jest przekonany o tym, iż Milito "będzie zadowolony".
Zabaleta stwierdził, iż żadną niespodzianką dla niego nie jest fakt, że Javier Saviola zasilił szeregi Realu Madryt, skoro był izolowany od pierwszego składu Barçy. "Schuster chciał mieć tego piłkarza w składzie, dlatego iż jest to zawodnik wielkiego formatu. Jeśli Barcelona go nie chciała, dlaczego miał nie skorzystać z oferty Realu", skomentował głośną ostatnio sprawę.
[źródło: Sport]
Zabaleta stwierdził, iż żadną niespodzianką dla niego nie jest fakt, że Javier Saviola zasilił szeregi Realu Madryt, skoro był izolowany od pierwszego składu Barçy. "Schuster chciał mieć tego piłkarza w składzie, dlatego iż jest to zawodnik wielkiego formatu. Jeśli Barcelona go nie chciała, dlaczego miał nie skorzystać z oferty Realu", skomentował głośną ostatnio sprawę.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)