Alves może zagrać z Numancią

Looky

19 sierpnia 2008, 18:54

12 komentarzy
Hiszpańska Federacja Piłkarska zadecydowała o "amnestii kartkowej" dla wszystkich zawodników hiszpańskich klubów, którzy z powodu zawieszenia opuścili w zeszłym sezonie nie więcej niż cztery mecze. Daniel Alves będzie mógł więc wystąpić w Sorii, w meczu z Numancią.

Jeśli Brazylijczyk zdąży wyleczyć kontuzję jakiej nabawił się w spotkaniu z Wisłą Kraków, będzie mu dane zadebiutować w ligowym meczu Barcelony. Alves jest jedynym graczem blaugrana, który musiałby pauzować za nadmiar żółtych kartek.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (12)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze