Alves może zagrać z Numancią
Hiszpańska Federacja Piłkarska zadecydowała o "amnestii kartkowej" dla wszystkich zawodników hiszpańskich klubów, którzy z powodu zawieszenia opuścili w zeszłym sezonie nie więcej niż cztery mecze. Daniel Alves będzie mógł więc wystąpić w Sorii, w meczu z Numancią.
Jeśli Brazylijczyk zdąży wyleczyć kontuzję jakiej nabawił się w spotkaniu z Wisłą Kraków, będzie mu dane zadebiutować w ligowym meczu Barcelony. Alves jest jedynym graczem blaugrana, który musiałby pauzować za nadmiar żółtych kartek.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Jeśli Brazylijczyk zdąży wyleczyć kontuzję jakiej nabawił się w spotkaniu z Wisłą Kraków, będzie mu dane zadebiutować w ligowym meczu Barcelony. Alves jest jedynym graczem blaugrana, który musiałby pauzować za nadmiar żółtych kartek.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (12)