Brak powołania dla Bojana

Looky

29 sierpnia 2008, 22:51

14 komentarzy
Wczorajszy jubilat, Bojan Krkic nie znalazł się na liście zawodników powołanych na mecze eliminacji Mistrzostw Świata, w których Hiszpanie zagrają z Bośnią i Armenią. Tym samym młody napastnik Barçy nie będzie miał okazji, by zadebiutować w dorosłej reprezentacji prowadzonej obecnie przez Vicente del Bosque.

Bojan, a także Gerard Pique i Pedro z Barcelony, otrzymali powołanie na spotkania el. Mistrzostw Europy kadry do lat 21, która zmierzy się z Rosją i Kazachstanem. Turniej finałowy U-21 odbędzie się w czerwcu 2009 roku w Szwecji.

Lista zawodników powołanych przez trenera Juana Ramóna Lópeza Caro, selekcjonera kadry U-21:

Atlético Madryt: Raúl García
Barcelona: Bojan Krkic, Gerard Piqué, Pedro Rodríguez Ledesma.
Real Madryt: Javi García y Miguel Torres.
Recreativo de Huelva: César Arzo, Sisi
Valladolid: Sergio Asenjo
Osasuna: Monreal y Azpilicueta
Athletic Club de Bilbao: Javier Martínez
Sevilla: Crespo
Espanyol: Ángel
Deportivo la Coruña: Fabricio, Xisco
Racing de Santander: Jonathan
Getafe: Esteban Granero
Mallorca: José Manuel Jurado
Valencia: Juan Mata

[źródło: Sport/Mundo Deportivo]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (14)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze