Bento: Barça to silny zespół

Barcman

5 września 2008, 18:56

8 komentarzy
Trener Sportingu Lizbona - Paulo Bento uważa, że FC Barcelona jest najsilniejszym zespołem w Grupie C tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Drużyna z Portugalii będzie podejmować Barcelonę już we wtorek 16 września.

"Barça to silniejszy zespół niż Szachtar czy FC Basel, które grają na mniej więcej tym samym poziomie. Czeka nas bardzo zacięta walka o awans do kolejnej rundy" - powiedział Bento, który w czwartek uczestniczył w Forum UEFA w szwajcarskim Nyonie.

Mimo to szkoleniowiec Sportingu Lizbona uważa, iż w tym roku jego zespół ma szansę na awans z grupy do kolejnej fazy rozgrywek o Puchar Europy.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (8)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze