Bento: Barça to silny zespół
Trener Sportingu Lizbona - Paulo Bento uważa, że FC Barcelona jest najsilniejszym zespołem w Grupie C tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Drużyna z Portugalii będzie podejmować Barcelonę już we wtorek 16 września.
"Barça to silniejszy zespół niż Szachtar czy FC Basel, które grają na mniej więcej tym samym poziomie. Czeka nas bardzo zacięta walka o awans do kolejnej rundy" - powiedział Bento, który w czwartek uczestniczył w Forum UEFA w szwajcarskim Nyonie.
Mimo to szkoleniowiec Sportingu Lizbona uważa, iż w tym roku jego zespół ma szansę na awans z grupy do kolejnej fazy rozgrywek o Puchar Europy.
[źródło: Sport]
"Barça to silniejszy zespół niż Szachtar czy FC Basel, które grają na mniej więcej tym samym poziomie. Czeka nas bardzo zacięta walka o awans do kolejnej rundy" - powiedział Bento, który w czwartek uczestniczył w Forum UEFA w szwajcarskim Nyonie.
Mimo to szkoleniowiec Sportingu Lizbona uważa, iż w tym roku jego zespół ma szansę na awans z grupy do kolejnej fazy rozgrywek o Puchar Europy.
[źródło: Sport]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (8)