Zielone światło dla Saada

Gołąbka

13 października 2009, 20:30

5 komentarzy
Saad Asís dostał od klubowych lekarzy pozwolenie na grę i podczas sobotniego meczu z Benicarló będzie do dyspozycji trenera drużyny futsalu, Marca Carmony. W treningu nie wziął udziału Fernandao, który narzeka na ból w prawym kolanie.

Saad Asís nabawił się kontuzji w ostatnim spotkaniu z Pinto (5:1) rozgrywanym w Palau. Zawodnik, który doznał skręcenia więzadeł kostki bocznej, pracował by jak najszybciej dołączyć do drużyny.

Saad Asís zapewnia, że będzie "gotowy na sto procent" na sobotnie spotkanie z Benicarló. "Czuję się bardzo dobrze. W ubiegłym tygodniu wykonywałem specyficzne ćwiczenia i dzięki temu mój stan się polepszył."

Fernandao nie wziął udziału w dzisiejszym treningu, ponieważ podczas wykonywania ćwiczeń w poniedziałek doznał kontuzji prawego kolana.

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (5)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze