Zielone światło dla Saada
Saad Asís dostał od klubowych lekarzy pozwolenie na grę i podczas sobotniego meczu z Benicarló będzie do dyspozycji trenera drużyny futsalu, Marca Carmony. W treningu nie wziął udziału Fernandao, który narzeka na ból w prawym kolanie.
Saad Asís nabawił się kontuzji w ostatnim spotkaniu z Pinto (5:1) rozgrywanym w Palau. Zawodnik, który doznał skręcenia więzadeł kostki bocznej, pracował by jak najszybciej dołączyć do drużyny.
Saad Asís zapewnia, że będzie "gotowy na sto procent" na sobotnie spotkanie z Benicarló. "Czuję się bardzo dobrze. W ubiegłym tygodniu wykonywałem specyficzne ćwiczenia i dzięki temu mój stan się polepszył."
Fernandao nie wziął udziału w dzisiejszym treningu, ponieważ podczas wykonywania ćwiczeń w poniedziałek doznał kontuzji prawego kolana.
[źródło: FCBarcelona.cat]
Saad Asís nabawił się kontuzji w ostatnim spotkaniu z Pinto (5:1) rozgrywanym w Palau. Zawodnik, który doznał skręcenia więzadeł kostki bocznej, pracował by jak najszybciej dołączyć do drużyny.
Saad Asís zapewnia, że będzie "gotowy na sto procent" na sobotnie spotkanie z Benicarló. "Czuję się bardzo dobrze. W ubiegłym tygodniu wykonywałem specyficzne ćwiczenia i dzięki temu mój stan się polepszył."
Fernandao nie wziął udziału w dzisiejszym treningu, ponieważ podczas wykonywania ćwiczeń w poniedziałek doznał kontuzji prawego kolana.
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (5)