Dziesięć dni przerwy Keity

Choder

9 listopada 2009, 16:07

21 komentarzy
Z powodu opuchlizny więzadeł lewego kolana, Seydou Keita zmuszony jest pauzować około dziesięciu dni.

Pomocnik Barcelony nie zagra w spotkaniu reprezentacji Mali z drużyną Ghany. Szacuje się, że przerwa spowodowana kontuzją zawodnika potrwa w przybliżeniu dziesięć dni.

Keita wyszedł w spotkaniu z Mallorcą w podstawowym składzie, jednakże mecz kończył z bólem lewego kolana. Po dniu przerwy, lekarze klubowi stwierdzili opuchliznę więzadeł kolana Malijczyka.

Poranne badania potwierdziły tą diagnozę. Piłkarz pozostanie w Barcelonie, gdzie pod okiem lekarzy, będzie powracał do pełni sprawności.

[źródło: Sport]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (21)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze