Przedostatnia sesja treningowa

Kalibur

8 kwietnia 2011, 22:15

Brak komentarzy
Zawodnicy Barçy są skoncentrowani już tylko na sobotnim spotkaniu. Jutro, przed własną publicznością, przyjdzie im stawić czoła piłkarzom Almeríi. Podczas dzisiejszej sesji treningowej Pep Guardiola miał do dyspozycji 21 zawodników - 19 z pierwszego zespołu oraz dwóch bramkarzy drużyny B.

W czwartek odbył się trening, który miał zregenerować siły zawodników po środowym spotkaniu przeciwko Szachtarowi Donieck w ramach Ligi Mistrzów. Myśli podopiecznych Pepa są teraz jednak gdzie indziej; przed nimi mecz z Almeríą, która zmotywowana zaprzysiężeniem Roberto Olabe na jej nowego szkoleniowca będzie starała się zrobić niespodziankę.

21 zawodników na treningu

Na przedostatniej sesji treningowej, która miała miejsce dzisiejszego popołudnia za zamkniętymi drzwiami w ośrodku treningowym, udział wzięło 21 zawodników - 19 z pierwszej drużyny oraz dwóch z zespołu prowadzonego przez Luisa Enrique - Miño oraz Oier. Obydwaj bramkarze trenowali z pierwszym składem już wczoraj.

Kontuzjowany Carles Puyol nie wziął udziału w treningu. W dalszym ciągu kontynuuje swoją rehabilitacje na sali. Również Abidal, wraz ze swoim osobistym trenerem odpowiedzialnym za jego powrót, pracowali dzisiaj z dala od reszty drużyny. José Pinto, który skręcił kostkę na środowym treningu, rozpoczął rehabilitacje.

Trening w sobotę

Ostatni trening przed meczem, niedostępny dla prasy i osób trzecich, odbędzie się jutro o godzinie 11:30.

GALERIA Z TRENINGU

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze