Dobra atmosfera między trenerami

KeyNew

8 maja 2011, 11:11

Brak komentarzy
Pep Guardiola i Mauricio Pochettino wzięli udział w tradycyjnej sesji zdjęciowej. Zdjęcia zrobione trenerom obu klubów, na dzień przed derbami, pełne są prawdziwego szacunku i serdeczności pomiędzy nimi.

Guardiola i Pochettino wyszli na boisko Camp Nou o godzinie drugiej, w porze lunchu. Uścisnęli sobie dłonie i pozowali z koszulkami swoich zespołów.

Obaj trenerzy, którzy grali przeciwko sobie w derbach Barcelony w przeszłości, życzyli sobie powodzenia, a krótkie spotkanie zakończyło się w przyjaznej atmosferze.

Galeria

[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (0)

Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze