Dobra atmosfera między trenerami
Pep Guardiola i Mauricio Pochettino wzięli udział w tradycyjnej sesji zdjęciowej. Zdjęcia zrobione trenerom obu klubów, na dzień przed derbami, pełne są prawdziwego szacunku i serdeczności pomiędzy nimi.
Guardiola i Pochettino wyszli na boisko Camp Nou o godzinie drugiej, w porze lunchu. Uścisnęli sobie dłonie i pozowali z koszulkami swoich zespołów.
Obaj trenerzy, którzy grali przeciwko sobie w derbach Barcelony w przeszłości, życzyli sobie powodzenia, a krótkie spotkanie zakończyło się w przyjaznej atmosferze.
Galeria
[źródło: FCBarcelona.cat]
Guardiola i Pochettino wyszli na boisko Camp Nou o godzinie drugiej, w porze lunchu. Uścisnęli sobie dłonie i pozowali z koszulkami swoich zespołów.
Obaj trenerzy, którzy grali przeciwko sobie w derbach Barcelony w przeszłości, życzyli sobie powodzenia, a krótkie spotkanie zakończyło się w przyjaznej atmosferze.
Galeria
[źródło: FCBarcelona.cat]
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Poleć artykuł
Komentarze (0)