Tito do zawodników: Wrócę szybko

Looky

20 grudnia 2012, 12:34

Mundo Deportivo/Sport

31 komentarzy

Tito Vilanova zakomunikował wczoraj swoim zawodnikom, że dziś musi poddać się operacji. Większość wiedziała już o tym wcześniej, bo przez cały dzień nowe informacje podawały hiszpańskie media.

Przed rozpoczęciem wieczornego treningu, Tito zebrał wszystkich swoich piłkarzy i wprost przekazał im informację o stanie swojego zdrowia. Ale nie to było najważniejsze. "Teraz poddam się operacji i jakiś czas mnie nie będzie, ale szybko wrócę", powiedział. Po tym krótkim przemówieniu, zawodnicy zgotowali mu owację na stojąco i uściskali go mocno, chcąc okazać swojemu trenerowi wsparcie.

Mimo że wczorajszy trening zaplanowany został na 18, wielu piłkarzy pojawiło się w Ciutat Esportiva wcześniej, a Messi i Puyol przybyli już o 16. Pół godziny później przyjechali Valdés i Jordi Roura - drugi trener Barcelony i zastępca Vilanovy na czas jego nieobecności. Tito swoją krótką przemowę w szatni rozpoczął o 17:45 i później nie poprowadził już zajęć pierwszej drużyny.

Dzisiaj, przed rozpoczęciem losowania 1/8 finałi Ligi Mistrzów w Nyonie, prowadzący Giani Infantino w języku angielskim i katalońskim przekazał trenerowi Barcelony wyrazy wsparcia. Ze wszystkich stron płyną wiadomości zachęcające Tito do walki o zdrowie.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (31)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze