Messi wrócił do treningów z drużyną

Ola

9 czerwca 2016, 11:20

Mundo Deportivo

13 komentarzy

Leo Messi, któremu w ostatnich dniach dokuczały problemy z plecami, odbył wczoraj trening razem z resztą drużyny narodowej. W piątek Argentyna zmierzy się z Panamą i napastnik prawdopodobnie będzie mógł zagrać w tym meczu.

Pierwsze spotkanie w Copa América Leo Messi spędził na ławce rezerwowych. Argentyńczyk pod koniec maja doznał urazu w meczu towarzyskim z Hondurasem i od tego czasu jest poza grą. Jednak z tego, co było widać w ciągu pierwszych 15 minut zajęć otwartych dla dziennikarzy, Messi jest szykowany do pierwszego składu na piątkowy pojedynek z Panamą.

Crack Barcelony wymieniał piłkę razem z pozostałymi kolegami na boisku przy Uniwersytecie Illinois w centrum Chicago. Jak donosi Mundo Deportivo, Messi jest spragniony gry i wszystko wskazuje na to, że już za dwa dni zadebiutuje w tegorocznym turnieju Copa América.

REKLAMA

Poleć artykuł

Komentarze (13)

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Uwaga: Ze względu na ochronę prywatności, komentarze nie ładują się automatycznie. Kliknij przycisk poniżej, aby je wyświetlić.
Załaduj komentarze