Pierwsza drużyna Barcelony powoli wraca do pracy. Sezon klubowy zakończył się 22 maja zdobyciem Pucharu Króla na Vicente Calderón i przypieczętowaniem siódmego dubletu w historii Klubu. Teraz zawodnicy skupiają się na dobrym przygotowaniu do kolejnych rozgrywek.
We wtorek 19 lipca część podopiecznych Luisa Enrique wróci do zajęć w klubie. Piłkarze, którzy nie brali udział w turniejach reprezentacyjnych, jako pierwsi stawią się w Ciutat Esportiva. Dziesięciu zawodników przejdzie jutro badania medyczne, by w środę na pełnych obrotach rozpocząć przygotowania do sezonu.
Daty dołączania poszczególnych piłkarzy do treningów:
19 lipca: Suárez, Munir, Sergi Roberto, Adriano, Aleix Vidal, Mathieu, Masip, Denis Suárez, Halilović i Samper.
25 lipca: Arda Turan.
1 sierpnia: Piqué, I. Rakitić, Sergio, Iniesta, Messi, Bravo, Mascherano, Jordi Alba i Vermaelen.
8 sierpnia: Ter Stegen, Umtiti, Digne, Tello, Douglas i Montoya.
Neymar i Rafinha, którzy wezmą udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro, dołączą do zespołu w późniejszym czasie.
Komentarze (27)