Jednym z zawodników, którzy zaliczyli dziś ligowy debiut w koszulce Barçy na Camp Nou, był Denis Suárez. Hiszpański pomocnik udzielił krótkiego wywiadu po zakończeniu meczu z Betisem.
– Jestem zadowolony z debiutu w lidze na Camp Nou oraz ze zwycięstwa. To ważne, by dobrze zacząć i wygrać.
– Mieliśmy wiele okazji bramkowych. Walczyliśmy o drugiego, a potem trzeciego gola i wyszło nam to na dobre. Zagraliśmy dobry mecz i spektakularnie zaczęliśmy ligę.
– Leo i Luis są najlepszymi piłkarzami na świecie i dziś ponownie to udowodnili. Kiedy ma się takich napastników, wszystko jest łatwe.
– Widziałem, że za mną wbiegał Jordi, więc pozwoliłem przejść piłce. Wyszło dobrze i akcja skończyła się bramką.
Komentarze (26)