La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

0

Czy jak Barcelona odpadnie z jakiś rozgrywek i mi jest obojętnie kto tego mistrza wtedy zgarnie czy to Real czy Sevilla czy inna drużyna to jestem słabym kibicem, bo nie życzę Realowi żadnego pucharu?

3

@kaziks Tak, prawdziwy cules jest tez antimadritista

konto usunięte

3

@kaziks jestes kibicem klasy sredniej.
Przecietniakiem takim

konto usunięte

3

@kaziks Jesteś normalnym kibicem, bez wrodzonej zawiści i na tyle mądrym, że wiesz że istnieje też życie poza futbolem.

2

@obiektywny12 No to chyba nie masz pojęcia o czym mówisz, każdy kibic Barcelony będzie czuł odrazę do Madrytu chociażby ze względu na historie i na to ile Katalończycy wycierpieli w czasach Franco. To nie jest wrodzona zawiść, real sobie na to zasłużył.

konto usunięte

0

@obiektywny12 Jakiej zawiści człowieku. Barca- Real to wielka rywalizacja, nie trzeba tu zawiści żeby antykibicować drugiej stronie, jeśli jest się kibicem jednej.

0

@MysticCat Tylko że rodząc się i wychowując gdzie indziej nie ma się tej historycznej zadry. Bycie kibicem jakiegokolwiek klubu nie musi równać się z nienawiścią do innych. Jakby nie było Man United w Anglii byłbym za Leeds i nawet Anglicy są w stanie to zrozumieć że ja nie mam tego bagażu który mają mieszkańcy Manchesteru czy Leeds.

konto usunięte

1

@MysticCat No ja np. wolę by real już wszedł do tego finału, którego nie koniecznie wygta po to by nie rzucili się całymi siłami na ligę by Barca miała większe szanse. Bo bardziej się liczy dla mnie nasze trofeum niż brak trofeum dla realu... A ludzie po golu Valencia chcieli się podkładać atleti byleby real nie miał mistrza...

0

@Szreko Ale kogo tutaj obchodzi United i ich kibice, mówimy o realu któremu życzę by spadł do segunda

0

@MysticCat Nawet nie potrafisz wyciągnąć wniosków z tego co napisałem? Manchester był użyty jako przykład.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?