- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Czy jak Barcelona odpadnie z jakiś rozgrywek i mi jest obojętnie kto tego mistrza wtedy zgarnie czy to Real czy Sevilla czy inna drużyna to jestem słabym kibicem, bo nie życzę Realowi żadnego pucharu?
3
@kaziks Tak, prawdziwy cules jest tez antimadritista
3
@kaziks jestes kibicem klasy sredniej.
Przecietniakiem takim
3
@kaziks Jesteś normalnym kibicem, bez wrodzonej zawiści i na tyle mądrym, że wiesz że istnieje też życie poza futbolem.
2
@obiektywny12 No to chyba nie masz pojęcia o czym mówisz, każdy kibic Barcelony będzie czuł odrazę do Madrytu chociażby ze względu na historie i na to ile Katalończycy wycierpieli w czasach Franco. To nie jest wrodzona zawiść, real sobie na to zasłużył.
0
@obiektywny12 Jakiej zawiści człowieku. Barca- Real to wielka rywalizacja, nie trzeba tu zawiści żeby antykibicować drugiej stronie, jeśli jest się kibicem jednej.
0
@MysticCat Tylko że rodząc się i wychowując gdzie indziej nie ma się tej historycznej zadry. Bycie kibicem jakiegokolwiek klubu nie musi równać się z nienawiścią do innych. Jakby nie było Man United w Anglii byłbym za Leeds i nawet Anglicy są w stanie to zrozumieć że ja nie mam tego bagażu który mają mieszkańcy Manchesteru czy Leeds.
1
@MysticCat No ja np. wolę by real już wszedł do tego finału, którego nie koniecznie wygta po to by nie rzucili się całymi siłami na ligę by Barca miała większe szanse. Bo bardziej się liczy dla mnie nasze trofeum niż brak trofeum dla realu... A ludzie po golu Valencia chcieli się podkładać atleti byleby real nie miał mistrza...
0
@Szreko Ale kogo tutaj obchodzi United i ich kibice, mówimy o realu któremu życzę by spadł do segunda
0
@MysticCat Nawet nie potrafisz wyciągnąć wniosków z tego co napisałem? Manchester był użyty jako przykład.